Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen fiúkról?

Figyelt kérdés
Hetente járok fodrászhoz, szoliba. Szedetem a szemöldököm, alapozót használok, szájfényt és úgy hordom a sapkát mint akiről mindjárt leesik. A sok embernek nem vagyok szimpatikus, ezt a fiúknál az irigységnek tudom be, de lányok nektek miért nem?

2014. jún. 9. 14:28
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:

Mindenki aki leszól téged azt hiszed hogy irigységből teszi? Arra még véletlen sem gondoltál, hogy itt köze sincs az irigységhez, hanem csak egyszerűen az ilyenek már rosszabbak mint a lányok? Szájfény??? Szemöldökszedés???

A szemfestésre még nem gondoltál esetleg?

Visszataszító! Nézhetsz ki bárhogy akkor is ilyet csak a beképzeltek tesznek, szerintem a tükör előtt elájulhatsz magadtól! A férfi legyen FÉRFI, ne pedig NŐ! Ami azt jelenti hogy semmi smink. Ugye azt a nőknek találták ki. Tipikus mai fiatalok.(N)

Ugyhogy nekem nem jön be, és nem hiszem hogy másnak ez annyira bejönne. Inkább változtass magadon, szállj le a földre minthogy azt hiszed mindenki irigy!

20/L

2014. jún. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy b*zi vagy már bocsi, nem kell leszólni senkit, te véleményt kértél, megkaptad. ;)
2014. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Először is drága virágszál, tüntesd el a menő szót a kulcsszó sávból.


Másodszor: az, hogy nőként ápolod a külsőd és ezért mások leb uziznak, nem őket tükrözi, hanem téged.


Én borotválkozom két-háromnaponta, pár fontosabb helyen szőrtelenítek, és a felsőtestem pedig nem csinálom csupaszra. A szemöldököm is úgy hagyom, mert amúgy is normálisan nézek ki, a többiről nem is beszélve. És talán épp ezért illetnek engem a FÉRFI jelzővel.

Neked még meg kéne tanulnod pár dolgot, hogy te is az lehess.

2014. jún. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
2014. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

ma 14:38

Nem teljesen én vagyok, csak tetszik is a stílus, meg jobban ki tudok tűnni, ami miatt sok negatív megnyilvánulást is kapok (amint látszik :D ) de tetszik, hogy ismerik a nevemet, és tudják ki vagyok. Szóval igen, nem teljesen én vagyok. És köszi a normális kommt.


Amúgy meg nem, sajnálom, de nem vagyok meleg, fogadjátok el, és van még más fiú rajtam kívül is :D


Aki azt írta félek az esőtől, meg ilyenek. Azért nem mindenki olyan. Én pl focizok is és bizony leizzadok, és elázok is, szal nem zavar, de ha tehetem akkor nézzek ki tökéletesen.

2014. jún. 9. 14:47
 26/48 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, kitűnni ki tudsz az tény de azért a hírnév mulandó...
2014. jún. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
92%

"és van még más fiú rajtam kívül is :D"


hát ez a baj, hogy egyre több az ilyen ratyikapitány


Mint láthatod egy kommentelő sem írta azt, hogy ez így tök jó, mennyire fasza gyerek vagy. Talán nem véletlen.. :)

2014. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

ma 14:40


Köszi :) És igen irigység, mert ha nekik nem tetszik, akkor ne foglalkozzanak velem...


43-as!

1.!!! Én nem szeretnék a virágszálad lenni, sajnálom!

És a menő szót nem szedem le, max az arcodat a hülye fejedről.

Állítólag egyenjogúság van, és egy nő megtehet bármit ami nem szokványos, akkor ő egy menő, belevaló csaj lesz, de ha egy fiú viselkedik kicsit "lányosan" akkor ő meg buz1 lesz, és semmi tolerancia nem lesz felé!


És mostantól csak a lányok válasza érdekel!

2014. jún. 9. 14:55
 29/48 A kérdező kommentje:
ma 14:54 kb 3 normális komit kaptam, és mindet csajoktól, a többi akik szerint nincs így rendben csak irigy kutyák, akiknek a véleményére bocsi de nem nagyon adok.
2014. jún. 9. 14:58
 30/48 anonim ***** válasza:
De még mindig nem értem mire lenne itt bárki is irigy? Hogy homár vagy?!
2014. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!