Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszivták a nyakam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszivták a nyakam, hogy lehet ezt eltüntetni? :S Vagy kimagyarázni?

Figyelt kérdés

Szal az volt h csajommal külön szilvesztereztünk és én a buliban (ahol voltam) öszejöttem egy másik csajjal és az idióta kiszivta a nyakam pedig mondtam neki h ne :S Még mindig látszik és pár óra múlva taliznom kell a csajommal :S:S Mivel lehet ezt eltüntetni? Vagy hogy magyarázhatnám ki magam, nyakbavágtak, vagy mi? Az a baj h tegnap is talizni akart csak áttoltam mára azt mondtam neki h olyan másnapos vok h szarul vok de most már nem tudom még tologatni :S Segicsetek pls

16/F


2010. jan. 2. 15:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség? Megcsaltad a barátnődet! "Túlparázná" Te mit szólnál fordított helyzetben?
2010. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
100%

Na nehogy már még a barátnőd legyen a hibás...

Amúgy lehet ő is kiszívott nyakkal vár már téged :D

2010. jan. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
100%

le lehet nyugodtan pontozni nem izgat...

kellett neked engedned bármit is meg összejönni másik csajjal miközben van barátnőd, nem ég a pofád?:S és ez a legnagyobb gondod hogy ne vegye észre....

rem észreveszi és aztán magyarázkodhatsz, csak tudod akkor már nem éri meg:S szánalom....

szóval rem észreveszi aztán páááá lesz(Y)

2010. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy Te hívtad és nem jött?? Még ő lesz a hibás,h kiszívta a nyakad egy r!banc, mi? Basszuus, 16 évesen ennyi eszed van és így gondolkodsz, mi lesz veled később? Szánalmas vagy! Remélem a barátnőd rájön mindenre és dobni fog a p!csába. Hatalmas gyökér vagy!
2010. jan. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
84%
Utlosó kettő: megmondtátok a frankót, én is hasonlókat kívánok ennek a tuskónak!!
2010. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
81%
De mekkora szitu:D:D jól beszívtad :D ezen már csak röhögök...
2010. jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
81%
mondd hogy megégette a forró kiskanál. amúgy meg elég nagy f@szkalap vagy, meg is fogod érdemelni ha észreveszi.
2010. jan. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
81%
hát igen az ember általában nem csalja meg a párját és még gondolkodnia sem kell hozzá. menő az hogy ha veled lett volna akkor nem történik semmi... a hűség nem ezen múlik. nevetséges és gyerekes kis sz@rházi vagy aki nem érdemel meg egy rendes lányt. sőt, inkább semmilyet, max egy f@szt a seggébe, hehe.
2010. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

Kösz a jókivánságokat! És még én vok gyökér bameg... am meg minek idegesitsem magam rajta, már úgyis megtörtént! Mongyuk ha dobna akk is ott van még nekem a szilveszteri csaj, szal hiába kivántok rosszat :P De nem akarom h dobjon, kurv@ jó csaj :S:S

Am ez az alapozó nem rossz de még mindig látszik kicsit :S Majd a másik oldalára állok XD Meg am is már sötét lesz

2010. jan. 2. 16:14
 20/33 anonim ***** válasza:
100%

fúj fúj fúj fúj....

még ez a duma hogy nem baj ha dob úgyis ott a szilveszteri csaj cask kár lenne mert jó csaj:O:O:O:O:O

tényleg egy f@sz kéne a seggedbexD

tudod egy lány nem játék...neked fordítva milyen lenne...p@raszt vagy nem vitás..gratulálok hogy ennyi eszed van és igy megbecsülsz másokat^^

2010. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!