Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszivták a nyakam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszivták a nyakam, hogy lehet ezt eltüntetni? :S Vagy kimagyarázni?

Figyelt kérdés

Szal az volt h csajommal külön szilvesztereztünk és én a buliban (ahol voltam) öszejöttem egy másik csajjal és az idióta kiszivta a nyakam pedig mondtam neki h ne :S Még mindig látszik és pár óra múlva taliznom kell a csajommal :S:S Mivel lehet ezt eltüntetni? Vagy hogy magyarázhatnám ki magam, nyakbavágtak, vagy mi? Az a baj h tegnap is talizni akart csak áttoltam mára azt mondtam neki h olyan másnapos vok h szarul vok de most már nem tudom még tologatni :S Segicsetek pls

16/F


2010. jan. 2. 15:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Várj, "segicsek"!XD

Ragaszd le sebtapasszal,majd azt mondod, van ott egy batár nagy pattanás, nem szép látvány, nem kéne nézegetni...

2010. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
84%

ezt a legegyszerűbben ugy tudod eltávolítnai, ha fogkrémet raksz rá, és meglátod, hogy kezd múlni. de ez nem fogja addig eltávolítani, szóval ajánlom a púdert.

de evvel ugy sem fogod fedezni magad, szóval jobb ha bevallod neki az igazat, és úgy meglátod hogy nem fog annyira haragudni

13/L

2010. jan. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Kedves író... az utolsó irásodon akkorát röhögtem...:DXD

ha dobna akkor ott a másik és nme akarod h vége legyen mert k.rva jó csaj...

te nem szereted, csak villogni akarsz...

Na ez a bunkóság

remélem a barátnőd észreveszi...

vagy ha lesz szerencséd és nme dob a francba, akkor még jobb lenne ezt elolvasná... mi szar má he

2010. jan. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
mekkora szánalmas kis GYÍK vagy!:D
2010. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarod eltüntetni, mostanság újhold őrület van, vagy mi a szösz.
2010. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Nem vok gyík :( Am nemtom mit ugattok közben csak irigykedtek, mi? :P

A normális válaszolóknak köszönöm szépen a választ!

2010. jan. 2. 16:31
 27/33 anonim ***** válasza:
100%

Grat. kicsit se vagy szánalmas -.-". Csak remélni tudom, h szegény csaj rájön, h mekkora egy gyökér vagy, jah és a "szilveszteri csajról" annyit, h valószínű azt se tudta mit csinál és nem olyan biztos, h így józanul, világosban is bejössz neki.

Amúgy meg,h a kérdésre válaszoljak: korrekrort hagyd rajta kb 5 percig hagy szívódjon be aztán rá alapozó vékonyan, azt is hagyd úgy pár percig aztán óvatosan kend szét, de úgy is észreveszi, mert meglátszik dehh mindegy.

Jah lehet lepontozni nem tud érdekelni... kis szánalmas gyökér

2010. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

dörzsölgesd és akkor elkezd oszlani, én is ezt csináltam

amúgy találkoztatok már? mi volt? írd már majd meg azért kíváncsi vagyok :D

2010. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Remélem lebuksz, kis csíra.:D

ha észreveszi a barátnőd (márpedig tuti észreveszi, az alapozó nem fogja maxumálisan lefedni) úgyse fogod kimagyarázni, ugyanis a közhiedelemmel ellentétben mi csajok nem vagyunk teljesen hülyék. bár ha a "csajod" buta, akkor reménykedhetsz...

2010. jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%

Tudom neked mi a legjobb megoldás! Ha a "barátnődnek" van egy bátyja vagy apja mutasd meg neki ezt a gyakorikérdések topicot, tuti úgy elfedi új foltokkal. Amúgy gyökér vagy. A szilveszteri csajról meg annyit, hogy tuti részegvolt. Ha a mostaninak elmondod, akkor legalább úgy váltok el, hogy gyökér voltál, megcsaltad, de legalább gerinces vagy. Ha nem akkor még gerinctelen suttyónak is fog tartani. Döntsd el te mit akarsz, de az tuti, hogy a lányal már semmi nem lesz a jövőben.


ui: Ne feltűnősködésből tarts barátnőt, mert ha azért tartod, akkor GYÍK vagy!

2010. jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!