Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiszivták a nyakam, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszivták a nyakam, hogy lehet ezt eltüntetni? :S Vagy kimagyarázni?

Figyelt kérdés

Szal az volt h csajommal külön szilvesztereztünk és én a buliban (ahol voltam) öszejöttem egy másik csajjal és az idióta kiszivta a nyakam pedig mondtam neki h ne :S Még mindig látszik és pár óra múlva taliznom kell a csajommal :S:S Mivel lehet ezt eltüntetni? Vagy hogy magyarázhatnám ki magam, nyakbavágtak, vagy mi? Az a baj h tegnap is talizni akart csak áttoltam mára azt mondtam neki h olyan másnapos vok h szarul vok de most már nem tudom még tologatni :S Segicsetek pls

16/F


2010. jan. 2. 15:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Gyökér vagy öcsike, te nem barátnőt érdemelsz, hanem egy hasonló r*b*ncot mint amilyen gyökér te vagy.

Az ilyen kis csírák miatt vannak a gyereküket egyedül nevelő anyák.

2010. jan. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

15.34-es vagyok (a 90%-ban hasznos válaszokat adó).

Ha megvolt a randi, írd meg, hogy mi történt, szörnyen kíváncsi vagyok a fejleményekre :P

2010. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Hát elég gáz volt vkitől megtutta h mi volt :S Nemtom kitől de az 100 h ha megtudom beverem az arcát. aztán letagattam és már sztem el is hitte és utána észrevette a nyakam :S hát naon ki volt akadva XD mongyuk dobni nem dobott szal még hátha lehet vmi. Most lehet h oltotok de ha látnátok ti is értenétek miért mondom h kurv@ jó csaj :S:S Á bakker pedig mondtam neki h soha többé nem csinálok ilyet de akkor is mondta h neki most gondolkoznia kell. Kajak nem értem a csajokat :S Nem akarom h kidobjon nem igaz h enyit nem ért meg én mondtam h túlparázná :(

Am meg nemtom nektek is mit kell oltani nem vok se gyökér se gyík ti vagytok azok. Azt meg h miattam vannak gyereküket egyedül nevelő anyák azt meg kurv@ra nem értem :O Hogy jönnek azok ide én nem csináltam gyereket senkinek! remélem XD

2010. jan. 2. 22:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!