Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem kéne bocsánatot kérnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem kéne bocsánatot kérnem a sráctól, vagy jogosan akadtam ki?

Figyelt kérdés

Beszélgetek már pár hónapja neten egy sráccal, de még sosem találkoztunk. Elmondása szerint tetszem neki és engem szeretne, hogy a barátnője legyek. Egyetemista a fiú, úgyhogy tudom, hogy elfoglalt a tanulás miatt (mérnöki szak), de akkor is, hogy lehet az, hogy néha egy hétre is akár eltűnik pl most a vizsgák miatt, de sokszor más dolog sokkal fontosabb neki, minthogy végre találkoznánk. Elmondtam erről a véleményem, hogy ha tényleg olyan fontos lennék neki, akkor még a nagy tanulás közepette is lehetne pár perce rám, miért hanyagol el napokra.

A találkozó mindkettőnk miatt nem jött még össze, de most mindketten már szabadok vagyunk, nincs suli és annyira nagyon messze nem lakunk egymástól. Mondtam neki, hogy inkább elmegyek én az ő városába, mert ott legalább van "hely" találkozni, meg az jobb város, stb.. Azt hittem, hogy akár jövőhéten talizhatnánk is már, ( nekem a héten egy vizsgára kell tanulnom), de ő június végére mondott egy dátumot, amikor én pont elmegyek nyaralni, és még szinte ő volt megsértődve, hogy miért pont akkor megyek.. Én is kicsit kiakadtam, hogy ha már szabad és még sosem találkoztunk, hogy nem érne rá hamarabb. Erre nem válaszolt, aztán hülyeséget vágtam a fejéhez, amit már bánok, azóta nem is írt.

Párszor már eljátszottam ezt, hogy valami hülyesége miatt kiborultam, és totális hülyeségeket vágtam a fejéhez. Mindig bocsánatot kértem tőle akkor, mert nem bírom ki, hogy ne beszéljek vele, most is már hiányzik. Nekem kellene bocsánatot kérnem, amiért 'enyhén szólva' elküldtem a francba? Vagy inkább teljesen hanyagoljam a fiút, mert nem megbízható alak? 18/L 22/f


2014. jún. 11. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:

E hónap végéig minden suliban lezárulnak a vizsgák. Bírd ki!

Majd ha te is egyetemre kerülsz rájössz mi az a vizsgaidőszak. Azt meg te tudod, h érdemes-e megvárni őt, míg letudja a vizsgákat.

2014. jún. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő azt mondta, hogy már most teljesen szabad és nyári szüneten van. Nem érdekel már, mert ha eddig vártam, akkor tudnék még várni rá, mert tényleg amúgy normális fiú, nincs is kedvem más fiúkkal foglalkozni, mióta vele ismerkedek. De az a kérdés, hogy kérjek tőle bocsánatot ezek után, amiket a fejéhez vágtam? Szerintem tudja, hogy úgyis fogok neki írni, nem is csodálnám, ha egy idegbeteg hisztérikának tartana már. És az, hogy még a kiakadásaim után is beszél velem, jelentheti, hogy komolyan gondolja? Komoly lánynak tart, amilyet ő szeretne, nekem is vannak céljaim és egyetemre akarok menni. Más barátnőim akikkel ismerkednek neten fiúkkal a legtöbbjük kis idő után megunják (mármint a fiúk várni a lányra), aztán le is pattintják a lányokat, én meg már nem tudom mióta csak ezzel a fiúval beszélek. Ez jelentheti azt is, hogy neki mindegy ki, csak legyen barátnője? Szerintem helyes fiú, meg belsőleg is nagyon aranyos, és nekem azt mondta, hogy a pénzéért bármelyik lányt megkaphatná, mert már botlott bele ilyen csajokba, de lepattintotta őket.
2014. jún. 11. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ezt direkt nem hoztam szóba...

Ne kérj tőle bocsánatot. Ő is hisztizik annyit amennyit te, pl. azon, h te akkor mész nyaralni amikor ő épp ráér. Na ne szórakozzunk már. Ne kérj bocsánatot, és ha nem keres téged akkor lapát. Nem te udvarolsz neki remélem?!!!

23/F

2014. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!