Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek az emberek miért csodálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek az emberek miért csodálkoznak?! "Miért nem akar velem senki se összejönni? " "Sok fiú próbálkozik nálam, de nagyrészt elutasítom őket. " "Akivel én szeretnék kapcsolatot, ott meg én leszek elutasítva egyszerűen nem értem miért. "

Figyelt kérdés

ÉS?!


Én is rahedli szép csajszinak nem kellettem, akik nekem kellettek volna. Akkor most mi van? Mész tovább kész, az van.


Nem tudom mit mit akarnak ezek. Akik nálatok kopogtatnak picenyeim, azok nektek nem kellenek, mert valszeg sz@r pasinak tartjátok őket (HA pasik még egyáltalán a szemeitekben ezek). Ti pedig rinyálók biztos vagyok benne, hogy szintúgy jó pár fokkal elitebb/komolyabb ajtón kopogtattok, azoknak meg ti vagytok a sz@rok. Ennyi, most fáj ezen emberkéknek az igazság? Vagy nekik szabad elküldeni a bénákat, de őket meg senki ne küldje el? Vicc! :DD



2014. jún. 12. 17:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ezért lenne megoldás, ha mindenki a saját szintjén próbálkozna. Ami persze nem jelent rosszat, bár sokan ilyenkor biztos úgy érzik, hogy le lettek alacsonyítva. Pedig csak arról van szó, hogy nem ártana mindenkinek egy kis önismeretet gyakorolni és tisztában lenni az adottságaival, képességeivel, és beérni annyival, nem mindig jobbat akarni.
2014. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ugyanígy amikor a sok pasi írja, hogy neki, őt, mint csúnya srácot, vajon miért utasítják vissza a szép lányok, miért csak a csúnya nőknek tetszik?

Vajon miért? :D

2014. jún. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Utolsó kettő, mélyen egyetértek! :DD


Ez a csúnya csávó épp úgy megadta a választ magának, mint az én fentebb leírt lány-típusom. :DD

2014. jún. 12. 19:20
 24/28 A kérdező kommentje:

De van olyan variáció is (csak hogy kicsit kötekedjek), hogy van egy jóképű csávesz, normál viselkedéssel, a csajok mégsem tapadnak rá. Nem "úgy", hanem szimplán nem veszik észre. Na ez hogy lehet? :)


A mai lányoknak (mindnek?) a "valahogyan feltűnő" muksó kell? Nem rossz értelemben kérdem, szimplán érdekel. Az kell nekik, hogy sugározzon magáról valamit, vagy úgy viselkedjen, mint egy igazzy menő-manó? :DD


Akkor is, ha ő inkább visszafogott, nem társaság közepe? :P

2014. jún. 12. 19:26
 25/28 anonim ***** válasza:
Csak válaszképpen. Az ő megfelelőjük lányokban a csendes szép lányok.
2014. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Csendes szép leányok, hol a búbánatban vagytoooooookkkkk???????????? (Valszeg ott ahol én...) Csak, hogy én is válaszoljak magamnak. :DD
2014. jún. 12. 19:51
 27/28 anonim ***** válasza:
Csak ne általánosíts, és nyisd ki a szemed. Mindenki azt hiszi, hogy hú nekünk sokkal nehezebb, de ez nem igaz. Ugyanazok a jelenségek megvannak fiúknál-lányoknál is :)
2014. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Jhajj bocs Broo,azthitem te..mindegyy,oké:) Remélem mielőbb megoldódik a gondod Broo:D üdv:7es:D
2014. jún. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!