Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
pár napja láttam egy fiút a facebookon,bejön nekem,be is jelöltem,de ahányszor bejelölöm mindig visszavonja..élőbe még sose láttam csak annyit tudok róla h egy városba lakunk,de nekem a fbmen hülye nevem van,még kép sincs rólam fent,nem is hinné h bejön ő nekem,üzenetet meg nem tudok neki küldeni..mit csináljak?? (ja és a nevemet már annyiszor megváltoztattam h többször nem lehet,képet meg nem rakok fel magamrol)
2014. jún. 13. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Nem fog visszaigazolni, mert még látásból sem ismer téged.
2014. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem ismer nyilván nem igazol vissza.. főleg ha se kép se eredeti név.. arra következtethet,hogy valami kamu face.. írd ki a neved, tegyél magadról képet, hátha visszaigazol. ha nem ..akkor azért mert nem ismer :D
2014. jún. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
muszáj kamu facen lennem..nem mondhatom meg miért,de nem írhatom ki a saját nevem
2014. jún. 13. 12:30
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor ez már a te bajod :D
2014. jún. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdező egy szökött rab akit épp a rendőrség keres.

Le esett elsőre, ne aggódj ;)

Ilyen esetben nem tudom, mit csinálj, én se járnék egy elítélttel.

2014. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
csaj vagyok te állat
2014. jún. 13. 12:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Mondtam én, hogy fiú vagy?

Egy lány nem lehet szökött rab?

Ja jól van......

2014. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de te elfogadnál egy hülye nevű valakit facen,akiről még kép sincs?

Az már a te bajod,ha ilyen szerencsétlen vagy.

2014. jún. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
írj az egyik közös ismerősödnek, hogy legyen szíves mutasson be titeket egymásnak
2014. jún. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!