Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire jó ötlet? Fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire jó ötlet? Fiúk, ti mit szólnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem egy hasonló kérdést, de azóta változott pár dolog.

Az a helyzet, hogy én nagyon béna, vagyok, nem merek kezdeményezni, de van egy fiú, aki nagyon tetszik, csak az a baj, hogy nagyon nagyon keveset beszélünk/beszéltünk, és azt is a nagy semmiről. Vagy még arról se. De most egyik osztálytársunk, az ő egyik legjobb haverja bekavart. Elvileg elmondta neki, hogy tetszik nekem (bár azt nem tudom, hogy ő honnan tudja), de aztán meg tagadta... mégis a fél osztály tudja, de azt nem tudom, hogy ő igen, vagy sem. Elkezdtem írni egy levél szerűséget, amit először csak magamnak, hogy ha írnék neki, mi lenne benne. Még nincs kész, de eddig 3 oldalnál tartok. De eszembe jutott, hogy mi lenne, hogy ha kész lesz, begépelném és elküldeném neki face-en. Vagy életem legrosszabb döntése lenne, vagy a legjobb. (legalábbis az eddigi életemben)

Szerintetek elküldjem? Ti mit reagálnátok rá?


Ha ez számít valamit, augusztusban megy pótvizsgára, amin nagyon remélem, hogy átmegy, de ha nem akkor nem egy osztályba fogunk járni jövőre...

16/L



2014. jún. 14. 14:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
ha te mondod
2014. jún. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 LOTR válasza:

Szia, szerintem a levélírás jó ötlet, de a mi osztályunkban elég nagy galibák lettek belőle! Az egyik lání írt egy fiúnak 2 oldalt, és ő nyálasnak tartotta és visszaírt egy lekoptatósat. De volt arra példa is, hogy valaki rövidet írt, és azt is nyálasnak nézte. (pedig az nem volt az!) Szóval van ennek 2 nagy kockázata:

1. Lehet, hogy rámenősnek nézi ls lekoptat

2. Az egész osztály fog róla tudni! (Nem tudom hogyan, de legalábbis nálunk így volt!)

UI.: Én elhiszem neked, hogy nm hülye, nálunk is van egy ilyen gyerek! :)

2014. jún. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 LOTR válasza:
*lány
2014. jún. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ezt a sztorit véletlenül nem a Szent Johanna gimiből vetted?
2015. nov. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: Millió éves a kérdés, el is felejtettem már, csak átfutottam. Nem, de tényleg olyan, nekem is feltűnt már régen. Még az is stimmel, hogy őt is kilencedikben szeptember 8-án láttam először... Csak nekünk nem lett happy end-ünk.
2015. nov. 6. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!