Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért került a lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért került a lányok/nők kezébe a válogatás joga, miért uralkodik a feminizmus?

Figyelt kérdés

A feminista értékmérők kerültek előtérbe:szép és csúnya emberekre különöl a társadalom.Az előbbiek élete sokkal könnyebb,a társadalom befogadja őket,találnak párt.A csúnyabbaknak szinte szenvedés az élet ma már,fiúkat és lányokat is tekintve.A lányok kezébe került a válogatás joga és az ő igényeikhez,elvárásaikhoz idomulnak a fiúk.Nézzük csak meg a mai fiatalságot,vajon miért csinálják azt amit?Mert a lányok által istenített médiaszereplőkhöz,hírességekhez akarnak hasonulni.A lányok esetében természetes a folyamatos szépségápolás,a divat követése,a mindenkinek tetszeni akarás,hiszen ez egy feminista jellemvonás.Na de férfiaknál miért jön ez elő?AZ előbb felvázolt okok miatt.

Aki pedig nem követi ezeket az ideálokat...na az eláshatja magát,lényegében ők a csúnya fiúk a lányok szemében.Egyszóval lassan már már a nők által felállított mércék alapján osztályozódik a társadalom.

Aki tetszik nekik(persze ehhez kell az ideál követése),az szép,menő,sikeres stb. aki viszont nem kell egyiknek sem,az a csúnya,lúzer,szerencsétlen fiú,holott lehetséges,hogy természetes adottságaikat tekintve mindketten átlag kinézetűek,csak épp az első magára húzza a zara/pull and bear vagy nem tudom milyen göncöket,ecsethajat csináltat,kilöveti a fülét,tetováltat és máris kész az ideálhoz hasonuló pasi.

Mi ennek az oka?Miért fordult meg a világ?Hová tűntek a férfias erények és a férfi mérce szerinti értékmérő??


2014. jún. 15. 09:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Azt én sem értem a feminizmussal ez hogy jön egy kalap alá,de mindegy is.Végigolvastam a hozzászólásokat és továbbra is azt látom,hogy aki nincsen ilyen helyzetben magyarul akinek jut egyszerűen pár,az nem érti meg mi a valódi probléma.No mindegy,de azért sajnálom ezt...

Két válaszhoz merült fel bennem pár kérdés:

Az egyik a 17-eshez szól:

Mi van akkor,ha nem jön el az az idő,és nem találkozol olyannal? Mert ugye azért ez is benne van a pakliban,akkor egyedül maradsz örökre?És ha valóban így történik,akkor azt szerinted hogyan lehet jól a helyén kezelni?


A másik a 18-as válaszhoz szólna:

Szóval szerinted ha igényes magára valaki akkor talál párt magának?Elárulom a valóságot,a válasz nem,mert ennél ezerszer bonyolultabb dolog ez.A mai világban tényleg túlzottan válogatnak külső alapján,és ezért szívnak ők is,csak nem ismerik be sajnos.

A másik dolog ami nagyon szemet szúrt nálam:

"Megjegyezem, az ideálok a nőkre is vonatkoznak, szerinted miért van olyan sok önbizalomhiányos lány?"

Az odáig oké,hogy van sok önbizalomhiányos lány és fiú is,azonban nézzük már meg melyik "tábornak" van sokkal több kapcsolata és melyiknek nincsen?

Mert a lányoknak jut úgy is pár,míg egy srácnak nem igazán ha ezek fennállnak.De nézd meg nyugodtan a valóságban,és ezt fogod látni.

2014. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Önbizalomhiányos lány?Én csak felfuvalkodott hólyagokat látok.

Am igaza van az előttem szólónak,aki nincs hasonló helyzetben,könnyen dumál.na mindegy

2014. jún. 15. 11:06
 23/31 anonim ***** válasza:
77%

Én a valóságban sem ezt látom. Önbizalom hiányos lányként is ugyan olyan nehéz, csak ezek a lányok nem egyből a másik nemre mutogatnak és nem akkora hülyék, hogy még meg is ideologizálják egy ilyen hülyeséggel, hogy miért nincs párjuk.

Kérdezőnek és a többi ilyen srácnak, akik itt vernyákolnak nem a külsejük miatt nincs párjuk, hanem a felfogásuk miatt és mert valami fejben nagyon nincs rendben. Érdemes lenne egy pszichológust felkeresni előbb.

2014. jún. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
87%
Fura amúgy, hogy az igényességet a külsőre értik sokan, pedig aki a belsőben annyira igénytelen, hogy a feminizmust összehozza azzal, hogy a párválasztás a külsőségeken múlik, hát... Az tényleg ne csodálkozzon semmin.
2014. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
81%

Akkor legalább mindenkinek találtak párt,ma a fiúk 50%-a egyedül van.

mert ma egyre tobb a nyafogo nyuszi

mindenki sajat maga szabja a sorsat, az egyetlen ember aki tehet arrol hogy nincs csajod kerdezo az te vagy

2014. jún. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Magyarul:

1. Nem hajlandó fitt, stílusos és tiszta maradni, a nőket mégis a megjelenésük alapján ítéli meg.

2. A személyiségét megnyomorító önértékelési gondjai vannak, emiatt görcsösnek és kétségbeesettnek tűnik.

3. "Normális srácnak" mondja magát, de csak azért barátkozik a nőkkel, mert azt reméli, hogy lefeküdhet velük.

4. Nem hajlandó alább adni az igényeit a nők kinézetével kapcsolatban, de elvárja, hogy a nők alább adjanak a saját igényeikből, és összejöjjenek vele.

5. Panaszkodik, hogy a nők csak a s¤ggf¤jek¤t szeretik, de ő is csak a szexszel kapcsolatosan tud a nőkre gondolni.

6. Feladja a vágyit bármelyik nőért, aki egyáltalán foglalkozik vele, így mártírrá teszi saját magát.

7. "Érzékenynek" gondolja magát, miközben csak egy gerinctelen p¤cs, aki nem tud magáért kiállni.

8. Pont olyan manipulatív a "normális" viselkedésével, mint a s¤ggf¤j¤k az erőszakos viselkedésükkel.

Alsó cím: A normális srác

Ne engem szidjatok, hanem a képregény íróját! Én csak lefordítottam! Akinek nem inge, az pedig ne vegye magára, tehát ha kiakadsz ezen, és nem határolódsz el a "normális srácoktól", akkor beismered, hogy te is közéjük tartozol.

2014. jún. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én még meg is értem, ha van egy srác, akinek valahogy nem megy a barátnőszerzés. Túl félénk, nincs önbizalma, nem sikerül megtalálni a hangot a nőkkel, stb. és ez sz*rul érinti. Végül is kit érintene ez jól?

De ahogy a kérdezőt olvasom, vele nemcsak ez a probléma. Ha a való életben is ilyen a stílusa, így beszél és ilyeneket, nem sok normális nő lehet, aki így elviselné.

2014. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

Ha csak felfuvallkodott hólyagokat látsz, akkor vagy rossz helyen keresgélsz, vagy félreérted a reakcióikat, bemagyarázod magadnak, hogy az ideálok miatt nem kellesz neki, esetleg a te hozzáállásoddal hozod ki ezt belőle. (pl "választás joga"...)

Senkinek nem "jár" a pár, ez nem így működik.

2014. jún. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és igen elég sok az önbizalomhiányos lány, max nem látszik rajtuk. Hidd el, a lányoknak max egyéjszakás szexpartnert könnyű találni, valódi párt NEM. (mert ugye ott nem csak a külsőről van szó, legyen jó belsőleg is, ne lakjanak messze, na meg persze maga a szerelemstb. Elég komplex dolog.)
2014. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
75%
Ostoba, a zakó-ing párosítás alatt azt értettem, hogy próbálj meg NORMÁLISAN ÉS CSINOSAN kinézni, nem feltétlen ezt a kombót jelenti, a lényeg az, hogy ízlésesen nézz ki. De felesleges itt papolni neked, a kisujjadat sem mozdítanád magadért, csak nyávogsz és másra mutogatsz. Tudod, ott kezd el valaki felnőtt lenni amikor belátja a saját hiányosságait/hibáit és tesz ellene...
2014. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!