Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért került a lányok/nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért került a lányok/nők kezébe a válogatás joga, miért uralkodik a feminizmus?

Figyelt kérdés

A feminista értékmérők kerültek előtérbe:szép és csúnya emberekre különöl a társadalom.Az előbbiek élete sokkal könnyebb,a társadalom befogadja őket,találnak párt.A csúnyabbaknak szinte szenvedés az élet ma már,fiúkat és lányokat is tekintve.A lányok kezébe került a válogatás joga és az ő igényeikhez,elvárásaikhoz idomulnak a fiúk.Nézzük csak meg a mai fiatalságot,vajon miért csinálják azt amit?Mert a lányok által istenített médiaszereplőkhöz,hírességekhez akarnak hasonulni.A lányok esetében természetes a folyamatos szépségápolás,a divat követése,a mindenkinek tetszeni akarás,hiszen ez egy feminista jellemvonás.Na de férfiaknál miért jön ez elő?AZ előbb felvázolt okok miatt.

Aki pedig nem követi ezeket az ideálokat...na az eláshatja magát,lényegében ők a csúnya fiúk a lányok szemében.Egyszóval lassan már már a nők által felállított mércék alapján osztályozódik a társadalom.

Aki tetszik nekik(persze ehhez kell az ideál követése),az szép,menő,sikeres stb. aki viszont nem kell egyiknek sem,az a csúnya,lúzer,szerencsétlen fiú,holott lehetséges,hogy természetes adottságaikat tekintve mindketten átlag kinézetűek,csak épp az első magára húzza a zara/pull and bear vagy nem tudom milyen göncöket,ecsethajat csináltat,kilöveti a fülét,tetováltat és máris kész az ideálhoz hasonuló pasi.

Mi ennek az oka?Miért fordult meg a világ?Hová tűntek a férfias erények és a férfi mérce szerinti értékmérő??


2014. jún. 15. 09:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy nem kellenek senkinek a picsogó, lúzer, szerencsétlen pasik. Nem is kellettek soha ezelőtt sem.
2014. jún. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
96%

a feminizmust és úgy általában a fontos jelenkori eseményeket nem tanulják töriből tudtommal.

Lehet változott az oktatás, és korszerűbb lett (nem hiszem), de elkezdik az ókortól (őskoron, átsuhannak) majd görögök, és jó ha gimi végére eljutnak a 20. századig, ott is első második világháború, '56 stb...

Nem hiszem, hogy akár egy sort is írnának normálisan a 20. század szociológiájáról, és a társadalmi mozgásokról.

2014. jún. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező üzenete: "ki fog neked hétköznap ilyen göncökben járkálni??kényelmetlen és még meleg is...na erről beszélek,járjunk ebbe mert nektek ez tetszik"


Ez a baj kérdező. Te a nőknek akarsz megfelelni. Nem magadnak... Ha magadnak akarnál, akkor magad miatt lennél férfias, és magad miatt lennél csinos, magad miatt néznél ki normálisan és mindjárt más kisugárzásod lenne. Nem pedig ilyen megkeseredett, picsogós kisfiús "jajj de igazságtalan a sors az igénytelen emberekkel és de gonoszak a nők" attitűd. Régen sem volt ez másképp. Aki magára adott, az elvárta, hogy a másik is adjon magára. Csak a divat lett más, ez a szemlélet nem változott. Szóval kérező, hagyd abba a sírást, meg a másra mutogatást, és szedd össze magad, nézz ki normálisan, pakolj fel némi önbizalmat és máris lesz esélyed nálunk...

2014. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
én utálom az inget és a zakót is,nem tetszenék magamnak benne.nem is értem mi köze ennek az igényességhez?én igenis az vagyok attól,hogy nem járok 30 fokos melegben a boltba is farmerben,ingben és zakóban...na az ilyen idióták miatt nem is bánom,hogy nincs barátnőm
2014. jún. 15. 10:18
 15/31 anonim ***** válasza:

Én 2005-ben érettségiztem, és tanultuk, már akkor is.:) Bár én okos vagyok és egy normális gimnáziumba jártam egy városban. Legalább a szüfrazsetteket tanulták szerintem! Az a minimum!


Milyen ing meg farmer? Bolond. A lakótársam pl. 23 éves srác, simán nem ingben jár (dolgozni igen, de szabadidőben nem), hanem háromnegyedes gatya+vmi feliratos póló+edzőcipő. És menő. Szóval ez nem az öltözködésen múlik, nem is értem, hogy hogy lehet "férfias erényekről" beszélni, aztán meg arról, hogy hord-e valaki inget:D

2014. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Én is kaptam valami degenerálttól privit, tiltottam is a küldőjét.

Nem feltétlenül az öltözködésen múlik és a kinézeten

Az előnytelen külsejük ellenére azért sok férfinak van barátnője, felesége. Tehát nem kell mindent a külsőségekre fogni. Csak sajnos ha ezzel szembenéz valaki, akkor azzal beismeri, hogy belsőleg sem olyan nagy szám és ez kínos. :)

2014. jún. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
82%
Igazán nem tudok már erre mit szólni. Rosszul gondolod. Rosszul gondolod te, és rosszul gondolja az összes többi is, aki kiírt már ehhez hasonló kérdést. Fogalmam sincs, miért nem bíztok magatokban, és hogy miért élitek meg olyan hatalmas tragédiaként, ha éppen nincs senkitek. Nem csak ebből áll az élet. Akikről beszéltek, azoknak sincsenek igazi céljaik. Minek kell irigykedni rájuk? És mióta van olyan, hogy szép meg csúnya? Úgy értem, ha valaki egészséges, tiszta, rendezett, az már igazán csúnya nem lehet, és biztosan tetszik valakinek. Az ember az ember, mindegy, hogy hány kiló fuksz van rajta. Mindenkit csupaszon szült az anyja, és ez a lényeg. Mellesleg, ha vak lennél, mi alapján ítélnéd meg az embereket? A kapcsolat meg kétemberes feladat, és felesleges rákényszeríteni magad valakire, akinek nem tetszel. Ez pedig fordítva is igaz: ha nem tetszik valaki, akkor nem kell elfogadni a közeledését. Ezen pedig nem kell megsértődni, teljesen természetes. Ha meg valaki megkedvel, akkor annak mindenhogyan jó leszel. Csak ki kell várni, hogy találkozz egy ilyennel. Erőltetni viszont nem szabad semmit. Nincs is értelme.
2014. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%

A "szép" és "csúnya" eleve relatív fogalom. A modellek, hírességek sem tetszenek mindenkinek.

Az, hogy bizonyos lányok az ilyen páwa stílusúakat szeretik, az igaz, de nem az összes nő, pláne 14-16 év fölött. Huszonévesen már igencsak ciki papagájnak öltözni. Keress olyan lányt, aki nem erre bukik, bár lehet, hogy nem egy szórakozóhelyen kellene keresni.

Az igényesség szerintem alapvető elvárás mindkét fél részéről (gondolom neked sem kellene egy kinyúlt mackónadrágos, szakadt pólós lány)

Mindenki válogathat, ezt fogadd el. (és lehetőleg ne hangoztasd egy lány előtt sem, hogy jajj milyen jó volt, amíg hozzákényszerítették őket valami férfihez...próbáld ki az empátiát, és ne csak magadat sajnáltasd)

Ja, és ennyi erővel meg régen a szülők a társadalmi rang/vagyon szerint választották meg a leendő férjet, ha ez lenne, akkor azért cirkuszolnál, hogy milyen anyagias világot élünk, ahol nem számítanak az érzelmek.

Ideálok mindig is voltak és mindig is lesznek pl a középkorban a hófehér bőr volt a szép, később parókákat hordtak, máskor meg mindenki agyondauerolta a haját, stb. Megjegyezem, az ideálok a nőkre is vonatkoznak, szerinted miért van olyan sok önbizalomhiányos lány?

2014. jún. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%

Mi köze a külsőségeknek a feminizmushoz? Miért vagy hülye kérdező?

Miért vetíted rá a saját nyomorod másokra?

2014. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
80%

"Mert a lányok által istenített médiaszereplőkhöz,hírességekhez akarnak hasonulni.A lányok esetében természetes a folyamatos szépségápolás,a divat követése,a mindenkinek tetszeni akarás,hiszen ez egy feminista jellemvonás."


Ez konkrétan a legnagyobb marhaság, amit olvastam. A feministák pont hogy nem akarnak megfelelni SENKINEK! Nem hogy a férfiaknak.

2014. jún. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!