Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudnak elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudnak elfogadni a lányok, miért erőltetik az izmos testet?

Figyelt kérdés
Ha beszélek arról egy csajnak,hogy vékony vagyok(188/80),akkor mindig azzal jönnek,hogy mehet az edzés,fehérjepor,zabálás és szedjek magamra csomó izmot...pedig valójában én csak arra vágyom,hogy valaki így elfogadjon.Annak semmi értelme,hogy valaki miatt erőltetve csinálom az edzést és tömöm magamba a kaját,miközben ez számomra nem okoz örömöt.
2014. jún. 19. 13:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Én is arányaiban kb olyan vagyok mint te,viszont így jól érzem magam.Sokan csontig fogyva is "vastagabbak" nálam,Testfelépítéstől függ.

Akinek így nem tetszem,az így járt,le van szarva.

2014. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mindennap felteszik ezt a kérdést más megfogalmazásban, legalább 5x. Akárhányszor feljövök az első 5 kérdésbe biztos van egy ilyen... és már rohadtul unalmas. Nem vagy vékony b_szod.
2014. jún. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Már megint? Orvost hívjak? Aggódunk érted, az egész gyk-s közösség.
2014. jún. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
érdekes,bármikor leírom az adataimat egy lánynak,rögtön az edzéssel jönnek.
2014. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

A többi kommentet olvasva módosítok a tanácsomon: fogadd el magad.

Én sem sírok itt bármiről, amivel elégedetlen vagyok. Vagy ha neked (!) nem jó, tegyél ellene. Mondjuk egyél.

2014. jún. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azért az a 188/80 nem éppen vékony, nem inkább olyan semmilyen alkatod van?


Egyébként ha felszínes lányokkal kezdesz erre kell számítani...

2014. jún. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönnél, szeretem a vékony fiúkat! Küldesz képet priviben?
2014. jún. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak ilyen barátom ne legyen, mint amilyen te is vagy!!! Hisztisebb vagy, mint bármelyik nő a Földön. Remélem a moderátorok figyelmét sem kerüli el, hogy naponta ötször megkérdezed ezt a marhaságot. Na pá.
2014. jún. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Szánalmas, szerencsétlen egy kotonszökevény a kérdező.

Pár napja beszéltem vele, szemezgetek kicsit az üzeneteiből.

Nos, leírtam neki, hogy nekem nem fontos az izom, a vékony test tetszik, írtam is, hogy ilyen barátom van.


Erre így nyilatkozott:


"Mindenben sikeresebb vagyok nála,maximális teljesítményt nyújtok.Ellenben vele...nem akar izmosodni?Hát igen,vannak katonák,akik mindent megtesznek azért,hogy férfiak legyenek és vannak...hogy is fogalmazzak...Taigetosz szökevények."


"Kis nyomorék a barátod,amiért nem képes küzdeni és harcolni...lefogyott a koliba?Én is kolis voltam egész félévben és izmosodtam 8 kilót,igaz én le is jártam mindig edzeni és ettem,ami csak a kezembe került...és mellé 5ös vagyok minden tárgyból nem büfészakon."


"Hagyjuk már:D Kétszázas vérnyomással csápolod a billentyűzetet,egyetlen szavam kikészít és porig aláz a barátoddal együtt."


" Barátodnak mondhatod,hogy jöjjön ide,kap olyan pofont,hogy elájul."



Nos, így nyilatkozik a kérdező egy olyan fiúról, aki nála vékonyabb, mégis elfogadja magát, és így veri a nyálát egy olyan lánynak, aki szánt arra időt, hogy elmagyarázza, hogy igenis vannak olyanok, akik nem erőltetik az izmos testet. :)

2014. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Rossz körökben mozogsz. Minden barátnőmnek vékony pasija van, a korosztályomban (vagy a környezetemben?) ez az elvárás.


nem szeretjük a túlzott izmokat, csak a vékonyakra bukunk:)


26L

2014. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!