Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudom elfogadni 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfogadni 1 év után, hogy a 20 éves lányomnak 40 éves párja van? Egy aggódó anyuka

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Lehet irigy vagy! Mert jobban illene hozzád a 40 éves fickó XD
2014. ápr. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Biztos apakomplexusos a kis nagylány. Mára már ez is "népbetegség"
2014. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
A szemét vét kertén, ilyen szűk lányon élvezkedik.
2014. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
A szemét vén kertén, ilyen szűk lányon élvezkedik.
2014. ápr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Én se tudnám elfogadni! Próbáld összehozni egy fiatalabbal! :)
2014. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Milyen ember a férfi?

Én is 20 éves lány vagyok, 39 lesz a párom, a szüleim annyira szeretik, hogy szinte hálát adnak az égnek, hogy vele vagyok, mintsem egy velem egykorúval, aki idegbeteg stb. Ha normálisan foglalkozik az Ön lányával, nem érdemes aggódni. De gondolom azon is jár az agya hogy lesz gyerek, mikor lesz gyerek és hogy a lánya ne bánja meg, ne tegyen rosszat. Segítőkészen meg kell ezeket kérdezni és hozzátenni, hogy aggódik miatta.

2014. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%

Elhiszem, hogy aggódsz és hogy kicsit furcsának érzed a helyzetet. Talán sokat segítene, ha megbeszélnéd a lányoddal, mit érzel.

Tartsd szem előtt, hogy ő boldog és koncentrálj erre, talán így könnyebben fel tudod dolgozni a dolgot. És ha biztosítod a lányodat arról, hogy támogatod, mellette állsz annak ellenére, mennyire furcsa és szokatlan ez az egész, te is meg fogsz könnyebbülni valamint ő is nyitottabb lesz feléd és oldottabb lesz a hangulat, kevésbé lesz kellemetlen.

Sok sikert! :)

2014. ápr. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

hát sok beleszólásod nincs, így valahogy muszáj lenne elfogadnod..

nyomásgyakorlással próbálkozhatsz, de szerintem csak a boldogságát tennéd tönkre.

2014. ápr. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!