Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok ha szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ha szülők lennétek?

Figyelt kérdés
Ha a 16 éves lányotok bemutatna nektek egy 10 évvel időseb férfit, mint párját. Ha ők megértik és szeretik egymást, komolyan gondolják, ti elfogadnátok a kapcsolatukat?
2014. jún. 22. 18:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Kedves #9:


Én bízom benne, hogy tudok benne olyan értékrendet kialakítani, hogy ne forduljon meg a fejében ilyen. Én is szerelmes voltam 15 évesen az egyik tanárnénibe, mégis eszembe se jutott vele járni.

A szerelem és a rajongás egy dolog. Az hogy kapcsolat lesz e belőle meg megint egy másik dolog. Az utóbbi döntés kérdése. A döntések legalább részben a neveltetésen alapulnak.


De titkon félek tőle, hogy igazad lesz és nem tehetek semmit. Előre rettegek, hogy a gyermekem lány lesz...


27/F #8 voltam.

2014. jún. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
# 11: Ne haragudj, hogy ezt mondom, de kicsit sajnálni fogom a lányodat, ha lesz. Főleg mert rettegsz, hogy lányod lesz.
2014. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát nézd #12-es..


27 éves vagyok - 1 évvel több mint 26 (nem tudom te mennyi de már kíváncsi lennék). Járok a nagy világban, ismerek 16 éves lányokat. És gyerekek, de komolyan. Már csak a gondolatot, hogy egy ilyen gyerekkel ÉN bármi módon nemi viszonyt folytassak (nem csak a szexre gondolok) gyomorforgatónak találom. Nem azért mert meleg vagyok vagy hasonló, de egész egyszerűen az egész lénye. A kislányos szertelen mosolya, a naiv viselkedése viháncolása egész egyszerűen egy gyerek és kész az Isten szerelmére.


Ez mind rendben van, de az hogy az én saját ilyen korú lányomat egy hozzám hasonló korú fickó farkalja egész egyszerűen nem normális és beteg. Nem tudom miért gondolod azt, hogy attól, hogy egy kislány valakibe szerelmes és rajong érte még járni is kell vele. Nem véletlenül van egyes fejlett országokban 18 évnél meghúzva a határ (az alatt bűntény!)


És nem azért rettegek a lánygyerektől, mert nem szeretem a lánygyerekeket. Hanem azért mert 12-13 éves kor környékén megbolondulnak és kezelhetetlenek. Van egy nővérem és egy húgom (most 30 illetve 23 évesek) és mindkettő eljátszotta ezt. Mindig mindenki hülye volt csak ők nem, meg persze "ők az átlagnál érettebbek!". Én nem tudom a szüleim hogy bírták cérnával.

2014. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

"Nem tudom miért gondolod azt, hogy attól, hogy egy kislány valakibe szerelmes és rajong érte még járni is kell vele."


Nem tudom, miért gondolod, hogy én ezt gondolom. Sem nem írtam ilyet, de még célzást sem tettem rá, hogy így gondolnám. Nekem jelenleg a szóhasználatodtól görcsölt be kicsit a gyomrom, "farkalná a 16 éves lányomat" és hasonló, nekem erről az jut eszembe, hogy a negyvenes pasas elképzeli, lepereg a lelki szemei előtt, hogy "farkalják" (nem szeretkeznek vele, egy fokkal ne legyen elviselhetőbb) a lányát. Kicsit perverz.

Mondjuk jó, ha a saját rokonságodból indulsz ki, a lányod, ha lesz, biztos sokban fog hasonlítani a felmenőire.

2014. jún. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Azt hogy farkalják nem azért írtam mert perverz módon elképzeltem... Írhattam volna liliomtiprást is. De egy 16 és egy 26 éves között olyan szellemi és érzelmi szakadék van, hogy ott szeretkezésről beszélni nemigen lehet. A kislány próbálkozik kísérletezget. Ennyi. Arról hogy a csávó mit csinál meg inkább nem nyilatkoznék...
2014. jún. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
ma 19:13, Nézd, mindenki magából meg a környezetéből indul ki, erre nem tudok többet mondani.
2014. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
42%

A gyereknek szépen elmagyaráznám miért nem működőképes a dolog, és hogy mi baj lehet a sráccal, hogy nem talál saját korosztályba társat.


Viszont amit a srác kapna...elbeszélgetnék vele, közölném hogy pokollá teszem az életét, feljelentem, a munkahelyén erről fog szólni az összes pletyka, a időnként elképzelhető, hogy meg akarja pár ismeretlen verni stb. A kocsijára nem fog rátalálni (már ha van neki) és a többi, és megkérdezném kell-e ez neki.

2014. jún. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#13: Nézd, aláírom, hogy a 16 éves lányok általánosan gyerekesek, és a legtöbbjük éretlen és naiv. De mégiscsak 16 éves, ennyi idősen egy alap intelligenciaszintje kialakult a normálisabbaknak, és nevelésből adódóan igenis lehet valaki a korához képest érett. Gyereknek gyerek, nem kérdés. Viszont ismerek nem egy, nem kettő párt, ahol szintén 16 éves a lány, és 30 is van a férfi, lassan 1 éve vannak együtt, normális párkapcsolatban.

A kor egy állapot, és nem kérdés hogy ennyi idősen még nem érett meg valaki, de ettől még jól kijöhet egy felnőttel, nála 10-15 évvel idősebbel is. Ha van közös témájuk, azonos érdeklődési körük, egyáltalán nem tartom kizártnak hogy köztük kapcsolat legyen, komolyabb. Ehhez nem feltétlen kell hogy egy felnőtt éretlen, gyerekes legyen vagy pedofil hajlammal rendelkezzen. Nem ismered az összes 16 éves lányt, nem kéne azokhoz viszonyítani akiken a tizedik fiú megy végig egy buliban, mert nem, ezen kívül igenis vannak normálisak is.

Valamint azt sem gondolom, hogy a koron van a hangsúly. A hozzáálláson, a céljain a lánnyal, hogy becsüli-e, szereti-e. Ha megnézed a mostani 18-19 éves srácokat rájössz hogy azok se az érettség mintapéldányai, úgy általánosságban. Esélyt mindenféleképpen érdekelme a srác, úgy gondolom, és nem kell egyből a perverz liliomtiprónak beállítani, ítélkezni jogtalan ismertség nélkül.

2014. jún. 22. 19:37
 19/27 A kérdező kommentje:
19:33: Ezt pedig egyenesen betegesnek tartom, ne haragudj. Ha esélyt sem adnál a srácnak, hogy elmondj a szándékait, bizonyítson, akkor miért akarod egyből tönkretenni azért, mert beleszeretett valakibe?
2014. jún. 22. 19:39
 20/27 anonim ***** válasza:

Ne haragudj kérdező, de te tetted fel a kérdést, nem magamtól "ítélkeztem".


Kétféle ember mondja, hogy a kor csak egy állapot: 18-tól lefele lévő lányok és az 55 feletti emberek. Namost ez valahol igaz, de nem a végletekig. A 16 éves keveset tapasztalt. kb max 4-5 éve érett nemileg, az előtt valószínűleg azt se tudta hogy mi a helyzet a kuki puncival. Szemben egy 26 évessel, aki 4-5 évre visszamenőleg nem sokkal emlékszik másként mint arra, hogy most mi a helyzet. Óriási élettapasztalat béli különbség van a két ember között. Egy 26 éves gyakorlatilag bármit eltud hitetni egy 16 éves gyerekkel, de komolyan bármit. Nekem is van ilyen liliomtipró haverom és nincs olyan sztori, szöveg amit ne tudna beadni bármelyiknek. Ezt a különbséget nem úgy kell nézni hogy "ó hát egy 45 éves nő és egy 55 éves pasi simán lehet házas és nincs gond". Az arányokat kell nézni. Pl a 16 éves lány 10 éve még 6 éves ÓVODÁS volt. Míg a csávó már javában rázta a brét a fater CKM magazinjaira.


És persze, olyan 16 éves lány nem létezik aki ne azt mondaná hogy "Hidd el hogy van olyan lány aki 16 éves és érettebb mint a 18 19 éves fiúk". Mind ezt mondja, kivétel nélkül. Viszont én elnézve a 16 éves lányokat és 16 éves fiúkat mind ugyanazon a szellemi szinten van. Semmi különbség nincs.


Majd jó esetben ezeket te is belátod amikor felnősz, most nyilván nem. Az meg hogy a többi csajnak hű 30 éves pasijai vannak nem tudom miért mérvadó. Nyilván élvezik a szűk hamvas puncit és hogy gyakorlatilag a kisujjukat se kell megmozdítani a csaj lenyűgözéséhez, és valami nevetséges sztorikat beadtak nekik amiken még saját maguk is a hasukat fogva röhögnek. Ennyi a történet. Ezt ellehet hinni vagy megsértődni rajta.


27/F

2014. jún. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!