Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan reagálnátok ha szülők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok ha szülők lennétek?

Figyelt kérdés
Ha a 16 éves lányotok bemutatna nektek egy 10 évvel időseb férfit, mint párját. Ha ők megértik és szeretik egymást, komolyan gondolják, ti elfogadnátok a kapcsolatukat?
2014. jún. 22. 18:19
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Igen, igazat adok neked, teljesen jogos amit mondasz.

Csak azt nem értem, miért gondolod azt, hogy csak hátsó szándéka lehet egy 26 éves férfinek, és miért csak megvezetni akarja a lányt?

Jó nyilván hozhatod azokat az érveket, hogy keresgéljen a saját korosztályában, nézd, miért nem talál vajon. Gondolhatod hogy ő se igazán tervezte úgy az életét hogy ennyi idős lányokkal fog kaszinózni, nem nagyon befolyásolja kibe szeret bele az ember.

Egyébként totál megértem az érveid, jogosak, de nem feltétlen a rosszat kell látni ebben.


A 16-30 éves dolgot pedig azért említettem meg, hogy felhozzak egy példát egy még szélsőségesebb felállásra. Ismerem a tagokat, teljesen normális mindkettő, és a szüleik is elfogadták őket, mert egész egyszerűen a pasas nem kihasználni akarta a lányt.

Nyilván nem a 16 éves lányok köreiben mozogsz, nem ismered az összeset.

2014. jún. 22. 19:57
 22/27 anonim ***** válasza:

Ismerek pár 16 évest mert kémia és biológia faktot tartok egy gimiben mint tanár. A fakultáció jellegéből adódóan egyes diákokkal külön foglalkozni kell (OKTV felkészítés, külön feladatok, emelt szintű érettségi) így módomban áll beszélgetni velük.


Egyébként én nem állítom, hogy hogy minden ilyen kapcsolatban a srácoknak hátsó szándékai vannak. De azt kérdezted szülőként mit szólnánk. Szülőként azt az eshetőséget venném figyelembe aminek nagyobb az esélye. Márpedig annak számottevően nagyobb az esélye, hogy a srác vagy csak könnyed kettyintésre vágyik vagy nem teljesen 100-as és saját korosztályában nem kell senkinek (ami nem véletlen). Ezért szülőként nem helyeselném és a rosszabbik eshetőségnek megfelelően reagálnék.


Azt meg csak halkan jegyezném meg, hogy 16 évesen nem annak kéne az elsődleges célodnak lennie hogy milyen pasit szerezz és ha a korosztályodban nem találsz akkor "úristen mi lesz". majd találsz a fősulin vagy az egyetemen, ha a gimiben nem..


27/F

2014. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Nem a kétségbeesés miatt kezdenék kapcsolatba, magamat bántanám vele, valamint az elsődleges célom sem ez, tévedés.

Illetve úgy gondolom, hogy ha könnyed kettyintésre vágyna, nem igazán villogna a szülők előtt, pont azok miatt amiket leírtál. Ha olyan "okosan fűzi a lányokat", erre is biztos számítana.

A körülményeket pedig nem ismered, (ezt most nem szemrehányásnak szánom) ahogy engem se és a srácot se.

2014. jún. 22. 20:14
 24/27 anonim ***** válasza:

persze hogy nem ismerem, csak megkérdezted mit reagáknék(nánk) a szülők helyébe. Hát azt amit leírtam. És ha a szüleid is így reagálnak, akkor minden bizonnyal azért fognak így amit leírtam. Villogni meg villoghat azért mert ha suttyomban toljátok és ez kiderül akkor a reakció lehet durva a szülők részéről (mint ahogy itt az egyik válaszoló is írta). Érdemes picit puhatolózni és megnyerni a szülőket. Ha sikerül akkor minden szuper, ha nem, akkor még mindig lehet suttyomban összejárni. A kiscsajok meg úgyis könnyen a szülők ellen fordíthatók és meggyőzhetőek. Szóval attól nem tart, hogy a szülők lebeszélnek téged róla, mert úgyse tudnának.


De ez csak egy elmélet, ami általában az igazság mögött szokott állni. De nem állítom hogy esetedben is ez van mivel -ahogy mondtad- nem ismerlek sem téged sem a barátodat. Én a feltett kérdés miatt a legtöbb információt próbálom szolgáltatni azt illetően, hogy a szülők miért reagálták azt amit.

2014. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Jogos. Köszönöm a válaszod, és hogy ilyen bőven kifejtetted a véleményed. A kislányos szertelen mosolyommal azért megpróbálok odafigyelni, bár ahogy írtam, kétlem hogy az általad említett helyzet áll fent. Naiv lehetek, de h ülye nem, azt hiszem meg tudom ítélni mik a céljai, mert nem pár hete ismerem.

Mége gyszer köszönöm a rám szánt időt, minden jót!

2014. jún. 22. 20:28
 26/27 anonim ***** válasza:

17-es válaszoló vagyok, nem azért akarnám tönkretenni mert beleszeretett valakibe (arról nem tehet), hanem amit tett vagy tenni akart volna (a cselekedetiről viszont tehet).


Nekem mondhatja akárhány 16 éves, hogy ő ilyen meg olyan érett, mivel voltam 16 éves tudom, milyen és voltam 26 is, azt is tudom milyen. Ha lelkileg egy szinten vannak az rég rossz mert akkor a pasi olyan hogy a macskámat nem bíznám rá nemhogy a lányomat, ha meg nincsenek egyértelmű mire megy a pasi. Bármelyik is nincs helye a lányom mellett.

2014. jún. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan ismerősöm,aki 25 éves,de 18 éves lányokkal barátkozik,mert velük van egy szinten.

A kor csak egy szám.

Ha valaki egy 16 évessel érti meg magát 20on évesen akkor az nagyon éretlen személyiség lehet.Csak biológiailag 26 éves.Későn érő.

2014. jún. 27. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!