Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok! Ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Ilyen szép lányok, mint ti, hogy csinálják, hogy nincsen barátjuk?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 14:15
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
76%
Annyira tudtam hogy le leszek pontozva -.- 7 es vagyok. Na mi nem tetszett fiúkák?
2014. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Oltári gáz próbálkozás.
2014. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
The smartest thing a woman could ever learn is how to live without a man. - na, ezért. Vagy csak mert pillanatnyilag nincs olyan srác, akivel el tudom képzelni. Vagy ha igen, akkor nagyon messze van...
2014. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Az utcán napszemüvegben, zenét hallgatva közlekedem, naponta leszólít valaki, ordibálnak kocsiból,stb. Én ilyenkor mogorván nézek, vagy cammogok hangosan. :D


Nekem azért nincs pasim, mert még sírok az exem után, és az exem miatt, amíg ez így lesz, nem lesz barátom. Pedig jól nézek ki, de én magam nem akarom, hogy legyen. Ha akarom majd, azonnal lesz.


27N

2014. jún. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
0%

amit most írok azt lehet lepontozgatni meg vitatkozni is de tapasztalatot fogok leírni

eddigi tapasztalataim szerint ha egy lány jól néz ki és nincs barátja és nem is volt mostanában barátja és nem is látszik hogy a közeljövőben lenne barátja, az r*banc

ezalatt a r*banc alatt azt értem, hogy alkalmi kapcsolatokat keres csak és kizárólag, nincs annyi újjad, hogy megszámold hány sráccal feküdt már össze

egyébként én ezt nem tartom r*bancságnak de ugye mindenki így nevezi az ilyet és akkor már maradjunk a köznyelvnél :D

és tényleg ez van szinte mindig

amelyik lány jól néz ki az legextrémebb esetben is egy hónapig van barát nélkül

2014. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Mert 3 hónapja szakítottunk a volt barátommal és élvezni akarom az életet :) Nagyon jó így!

17/L

2014. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Azt hittem, ettől a kérdéstől falra másznak az emberek XD

Érdekes, hogy születtek normális válaszok is.

2014. jún. 23. 14:53
 18/32 anonim ***** válasza:
43%

az mit vajon mit jelent, mikor egy lány kijelenti: élvezni akarom az életet? :D


-finoman fogalmazva fűvel fával dugatja magát? vagy hogy?

2014. jún. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Mert így nem válik unalmassá a szex.
2014. jún. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"finoman fogalmazva fűvel fával dugatja magát? vagy hogy?"


hát azért nem fűvel fával de az egyéjszakás kalandoknak él

nagyon szép és jó amikor ezt így kijelentik, de ehhez olyan természetűnek is kell lenni

nem megy ez parancsszóra, hogy na mától nem szerelmes típus leszek hanem alkalmi szexelős :D

2014. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!