Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most ki hogyan viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ki hogyan viszonyul a szőrtelenítéshez egy fiún?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Nagyon hamar elkezdtem szőrösödni. Most úgy vagyok, hogy a hasamon és a hónaljamnál nagyon zavar a szőr. Illetve az zavar, hogy kb senki más, általam látott/ismert korombelinek nincs ilyen szőrzete. 30 fölött nem lenne ez kérdés, most viszont elég cikinek érzem, mind a szőrös felsőtestet, mind azt, hogy le kell borotváljam hímként.

Szóval szerintetek így, nem felnőttkorúként mennyire alap, hogy le legyen borotválva a hasam, mellkasom, hónaljam?


2014. jún. 23. 22:18
1 2
 1/18 szandra124 ***** válasza:
56%
Én pl utálom a szőrös pasikat.. taszít. Jobban szeretem ha a pasi is szőrtelen..de ne legyen bu zi :)
2014. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hónaljamat borotválom, de a többit nem. Tudod mekkora macera lenne?
2014. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, ne legyen már csupasz csiga!!!


18/L

2014. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én is a hónaljamat borotválom, ezen kívül még a tesókámnál és levágom, ha már hosszú, de ott csak óvatosan. És a legjobban a hassimit szeretem :D 18/f
2014. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Várd meg, amíg teljesen felnőtt leszel, és nézd meg, hogy NEKED mennyire esztétikus és kényelmes, és min változtatnál.


És járd körbe az össze szőrtelenítési mód következményét, hatásait, mert életmódszerű a szőrtelenítés, egész életedben foglalkozni kell vele és soha többé nem lesz már olyan a szőrzeted, mint eredetileg.


Felelős döntés.

2014. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A hónaljadat nyírd le úgy, hogy sose legyen több mondjuk 1-1,5 centisnél a szőr. De csupasz se legyen.


Ezen kívül már csak az intim részeidet tudom mondani, hogy mi lenne a jó:


A herezacskóidat borotváld mindig. A rudidat is, hogy ne legyen rajta szőrszál, plusz a tövit is egy nagyon kis körben. De az hogy testszőrzeted van, egyáltalán nem zavaró. Lehetsz szőrös a farkad és a köldököd között, lehet szőr a felsőtesteden is.


Egyébként mindegy, hogy egy férfi szőrös vagy sem, amíg olyan teste van a szőr alatt, ami jól áll. Például egy kigyúrt pasi szőrösen és szőr nélkül is elég vonzó.


21/L

2014. jún. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Rékcsi ***** válasza:

Én szeretem a szőrös pasikat, az igazi férfias férfiakat, de ez ízlés kérdése. Én rocker vagyok és imádom a vikingeket, ezrk után egyértelmű, h nem a csupsz csigákra bukom :D

Szerintem ne szőrteleníts semmit sehol, majd ha lesz barátnőd megbeszéled vele, h neki mi tetszik, mert ha ő a szőrös pasikat szereti, akkor felesleges lenne borotválgatni magad :)

17/l

2014. jún. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a szőrös hát zavar, amúgy nem gáz
2014. jún. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

én a mai világban nagyon szerencsétlenül járok az ízlésemmel. az ősember típus számomra a legvonzóbb. a szőr a szememben határozottan férfias benyomást kelt, ezért minél több (azért van határ nálam is...), annál jobb. mellkas, kar, láb, köldöktől lefelé, PÉNISZ KÖRÜL, golyókon, satöbbi... attól idegbajt kapok, ha valaki a szerszámát lecsupaszítja, miközben a fenekét is beleértve mindenhol szőrös. az egyszerűen nevetségesen néz ki. a hónalj meg egy olyan testrész, ami nem is érdekelhetne ennél kevésbé. bár pozitívnak szoktam tartani, ha azt is természetesen hagyja a pasi. konkrétan nem szeretem, ha borotválja.

a társadalom és úgy általában minden nemi szerepekre vonatkozó elvárás a nőkre hárít mindenféle szőrtelenségi, sima selymességi, puhasági igényt, ezért úgy gondolom, hogy a férfi legyen pont az ellentéte: szőrös, durva, kemény.


még jó, hogy azért találni ilyen férfiakat is :)

2014. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es foglalt vagy?:D
2014. jún. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!