Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most ki hogyan viszonyul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most ki hogyan viszonyul a szőrtelenítéshez egy fiún?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Nagyon hamar elkezdtem szőrösödni. Most úgy vagyok, hogy a hasamon és a hónaljamnál nagyon zavar a szőr. Illetve az zavar, hogy kb senki más, általam látott/ismert korombelinek nincs ilyen szőrzete. 30 fölött nem lenne ez kérdés, most viszont elég cikinek érzem, mind a szőrös felsőtestet, mind azt, hogy le kell borotváljam hímként.

Szóval szerintetek így, nem felnőttkorúként mennyire alap, hogy le legyen borotválva a hasam, mellkasom, hónaljam?


2014. jún. 23. 22:18
1 2
 11/18 Rékcsi ***** válasza:

7-es vagyok

Nyugi 9-es vannak még ilyen pasik, én találtam :)

2014. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
én is írtam, hogy vannak ilyen férfiak, szerencsére, mert igen, foglalt vagyok, bár a barátom egy tizessel több, mint a kérdező (meg még egy kicsi) :) ezért nem kell nyugtatni, mindenesetre köszönöm :) csak szerencsétlenül járok, mert ugye az ember a kiszemeltjeivel, hacsak nem strandon van a randi, felöltözve találkozik, és mire az ágyig eljutunk, meg hogy ilyesmire fény derüljön, már rég késő lenne pont ilyesmi miatt megszakítani az ismertséget. egyik exem kimondottan borotválni akarta mindenét, hiába kértem, hogy ne tegye. még mikor a farok körüli szőre borostásodott, és dörzsölt odalent, akkor sem volt hajlandó megnöveszteni. kérdező, idáig már kérlek, ne fajulj. az éppen aktuális barátnőddel beszéld majd meg, hogy neki hogy tetszik, addig ne borotváld, vagy szőrtelenítsd egyéb módon, mert egészségügyileg sem a legjobb döntés.
2014. jún. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
7: Én a nem szőröseket szeretem, de ez a genetikára vonatkozik. Semmivel sem tetszik jobban egy szőrtelenített szőrös férfi, mint egy nem szőrtelenített szőrös! Sőt!
2014. jún. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
A honaljaddal mindenkepp csinalj valamit, szerintem visszataszito ha az szoros, a labadat viszont hagyd ugy,ahogy van, a csupasz lab egy fiun kicsit meleg.Mashol engem nem zavarna ha szoros vagy, de a gondorodo, dus mell es fanszorzet kicsit kiabrandito. Es az arcszorzeted mindenkepp tartsd rendben, a borosta pedig nagyon szexi tud lenni:)
2014. jún. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A lábamat, meg a nemi szervemet nem volt szándékomban lekapni eddig se. :D A hátamon szerencsére (még) nem nagyon nő.

Viszont, ahogy azt vártam, leginkább azok voltak nagyobb számban, akik azt mondják, hogy hagyjam úgy (kivéve a hónaljam), de ők meg nem épp a korosztályom (kivéve a kedves 7-es, de nem sűrűn találkozok 17 éves rockerlányokkal, ami kizáró ok lehet). Szóval én alapból ellenzem ezt, hogy egy fiú/férfi teljesen szőrtelenítsen, csak az a baj, hogy az én koromban tényleg majdnem mindenkinek ilyen ilyen: [link] Mármint nem ennyire edzett, hanem ennyire szőrtelenített. És így elég hülyén érzem magam mondjuk strandon.

Szóval így belegondolva, egy 17 évesen sem néz/ne ki hülyén ez: [link] ?

2014. jún. 23. 23:43
 16/18 anonim válasza:
14es vagyok 16eves csaj:) szerintem nem gaz, van aki vonzonak talalja, ne aggodj emiatt,viszont a honaljad legyen rendben mindenkepp!:D
2014. jún. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :D
2014. jún. 24. 08:03
 18/18 anonim ***** válasza:

Jaj én utalom ha egy pasi csupasz. Fekszik az ágyban mellettem végigsimítom bababőre van AAAAA mintha csaj fekudne mellettem mindig ez jut eszembe erről :D szerintem szexi ha van egy kis szőr a pasin..

Hónaljadat borotváld le, főleg így nyáron, de a többi nem gáz (szerintem) max vágd méretre h ne legyen túl hosszú.

Bár én 20 éves vagyok, a neked való lányok 16-17 évesek szóval nekik lehet más az izlésük.

Amugy az a legfontosabb h te jól érezd magad a sajat borodbe :) szoval tégy úgy ahogy jól érzed magad.

2014. jún. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!