Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi a titkos, perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi a titkos, perverz vágyad?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy Nektek mi olyan perverz (de nem feltétlenül szexuális tartalmú) vágyatok van, aminek a megélése kéjes örömet okozna, de nem meritek, vagy nincs lehetőségetek kipróbálni? :) Szerintem itt nincs jó és rossz válasz, mindenkinek van ilyenje.

Én szeretnék felmászni az egyik mexikói piramisra, könnyű, rövid nyári ruhában, bugyi nélkül, miközben egy csomó jótestű férfi lépcsőzik mögöttem és fújdogál a szél. A piramis tetején a régi áldozati oltáron lekötözhetnének és sorban a magukévá tehetnének, törzsi zenére.

Az életkorotokat és a nemeteket írjátok oda, kérlek, köszönöm. :)


21/N



2014. jún. 26. 11:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
#8: nekem is! :D
2014. jún. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
73%
nyerni a lottón
2014. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
53%
Kinyalni egy lány fenéklyukát. Lehet nem túl extra, de idáig egy partnerem sem hagyta.
2014. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
ja és 19f
2014. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

egy domina, egy shemale, és egy meleg srác, meg én. a domina, meg a shemale beöltöztet lánynak, utána mind a hárman megb asznak, megsz optatnak egyszerre, utána a shemale a seggembe élvez, a pasi a számba, utána mind a hárman lesz arnak, jó nagy adagokkal, és egy közös bírkózás, aminek persze megint az lenne a vége, hogy jól megd ugnak engem a sz arban, és a legvégén tisztára nyalom őket.


ez a legperverzebb vágyam 19/F

2014. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Egy csapat dögös, szexi nő hangosan utasítana, hogy vetkőzzek le, feküdjek a földre, lekötöznének, majd egymás után miközben dobálják le a ruháikat és kéjes nyögésekkel elégítenék ki magukat, leköpnének, rápisilnének az arcomra, testemre, majd mindegyik addig lovagolna a nedveiktől szétázott testemen, amíg beléjük nem élvezek. :D

22/F

2014. jún. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%

Nekem már nem sok van, csajommal már kiéltem mindet...bár manapság ezek már nem számítanak különösebben perverznek. Értem ezalatt:

- szájba élvezés

- arcra élvezés

- mellre, testre élvezés

- seggbeujjazás és análisszex

- mellszex

Csajom imádja, ha durván szexelünk, hogyha tulajdonképpen megerőszakolom miközben ő tiltakozik...meg erőszakosan megdugom a száját, közben pofozom és mindneféle r*bancnak és k*rvának elhordom...mondjuk ez nekem is bejön.

Bár nagy favoritom hátulról pakolni őt és közben megujjazni a popsiját ;)

2014. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

26/F vagyok

Ja és persze majd elfelejtettem, úgy kipróbálnám 2 nővel, illetve az is izgi lehet, hogy egy pasival ketten kegyetlenül partyba vágjuk csajomat ;)

#17-es voltam.

2014. jún. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Lábimádat, BDSM

20F

2014. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Beviz Elek ***** válasza:
0%
hogy az asszonynak feldugjam a vibrátort és közbrn a popsiját pakoljam. volt mindkettö, de sajnos nem egyszerre
2014. jún. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!