Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neked mi a titkos, perverz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi a titkos, perverz vágyad?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy Nektek mi olyan perverz (de nem feltétlenül szexuális tartalmú) vágyatok van, aminek a megélése kéjes örömet okozna, de nem meritek, vagy nincs lehetőségetek kipróbálni? :) Szerintem itt nincs jó és rossz válasz, mindenkinek van ilyenje.

Én szeretnék felmászni az egyik mexikói piramisra, könnyű, rövid nyári ruhában, bugyi nélkül, miközben egy csomó jótestű férfi lépcsőzik mögöttem és fújdogál a szél. A piramis tetején a régi áldozati oltáron lekötözhetnének és sorban a magukévá tehetnének, törzsi zenére.

Az életkorotokat és a nemeteket írjátok oda, kérlek, köszönöm. :)


21/N



2014. jún. 26. 11:12
1 2 3
 21/30 Beviz Elek ***** válasza:
10%

elfelejtettem, bocsi, 24

a másik hogy szívesen megb sznám a száját mikor ki van kötözve

2014. jún. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
Egy sereg jóképû pasi kikötözne és elélvezkedne a testemen.
2014. jún. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
36%

Íme a sötét oldalam:

medical fetish (hetero viszonylatban), "nőgyógyászként" és paciensként is. "Rendes" vizsgálattal, húgycső izgatással, beöntéssel, stb...


meg persze két lánnyal


30/F

2014. jún. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%
megba*zni anyád hátán, vagy anyádat rajtad *.*
2014. jún. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

Kötözős, pisilős játékok.

F

2014. jún. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%
ha én azt elmondanám, meg kellene, hogy öljelek :S azért titkos, hogy ne mondjam el
2014. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
:) femdom-fetish-tube.com/video/20404/piss-on-you.html
2014. jún. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
jézusom:))
2014. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Ki volt az az életunt szerencsétlen, aki lepontozgatta a válaszokat? Ahogy a kérdés kifejtésében említettem, ez olyan egyéni dolog, amivel kapcsolatban senkinek sincs joga ítélkezni, legalábbis én így látom!
2014. jún. 29. 17:57
 30/30 anonim válasza:
Gázálarcban és edzőcipőben szexelni.
2016. jan. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!