Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek divatból van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek divatból van ennyi homoszexuális vagy ennyire elkorcsult a világ?

Figyelt kérdés
Nem bántásból kérdem, csak tv-ben meg interneten is egyre elterjedtebb. Szerintem tartsák meg maguk közt és ne terjesszék...

2014. jún. 26. 23:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is ennyi volt, nem számottevő a változás, csak régebben nem merték felvállalni ennyien.
2014. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
Én nem fogom őket elitélni, birálni. Ők ők, én én vagyok. Elkorcsosult a világ? Igen. De ezen már sajnos nincs amit csodálkozni. Én meg sem lepődöm, hogy már hány barátom vetette szememre, hogy igazából bi-k, és akkor? amig engem nem zavarnak vele, addig béke van. Különben sem az én életem, nem töröm a fejem fölöslegesen. Elég az ÉN életemmel bajlódnom
2014. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is volt régen, csak titkolniuk kellett.

Antal Imre és mások sem verték nagydobra.

2014. jún. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
74%
Miért 'korcs', aki meleg? Nem vagyok meleg, és egyáltalán nem szeretnék gyerekeket. Most akkor SZERINTED mennyivel vagyok jobb náluk?
2014. jún. 26. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló. Mondtam, hogy nem bántásból. Én úgy értettem, hogy annyira sokszor látom tv-ben vagy interneten, mintha divat lenne. És az nem tetszik, hogy terjesztik. Aki meleg, azzal nincs bajom és nem rá mondtam a 'korcs' meghatározást.
2014. jún. 27. 00:00
 6/29 anonim ***** válasza:
"ha utálod a melegeket hibáztasd a heterokat akiknek meleg gyerekeik születnek"
2014. jún. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom még egyszer. NEM UTÁLOM A MELEGEKET, NINCS VELÜK BAJOM. Ami zavar, hogy nagyon elterjedt és úgymond híresztelik. És véleményekre vagyok kíváncsi, nem a rám tett megjegyzésekre.
2014. jún. 27. 00:05
 8/29 anonim ***** válasza:

az tényleg kicsit zavaró hogy felvonulnak meg már már dicsekszenek vele...

de amég távol teszik (tőlem) addig nem zavar

2014. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Média általi agybutításnak köszönhetően divat lett az aberráció.
2014. jún. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sokan hiszik azt, hogy a homoszexualitás egy média által sugallt divathullám következtében tömegesen felvett viselkedésforma...


Lusta vagyok ezt megcáfolni, mert már annyi ilyen kérdés volt, ahol annyian megtették már előttem is... De hát hiába. A hívők is lusták felfogni/elolvasni/megérteni...


Kérdező, ha tényleg érdekelne a válasz, és nem csak helyeslően bólogató egyvéleményűek visszaigazolását várnád, akkor visszaolvastál volna.

2014. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!