Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek divatból van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek divatból van ennyi homoszexuális vagy ennyire elkorcsult a világ?

Figyelt kérdés
Nem bántásból kérdem, csak tv-ben meg interneten is egyre elterjedtebb. Szerintem tartsák meg maguk közt és ne terjesszék...

2014. jún. 26. 23:48
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Kérdeztem mások véleményét, de látom nem kellett volna :D
2014. jún. 28. 15:25
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha szarsz mások véleményére, tényleg nem kellett volna.
2014. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Te talán megtartod a szerelmi életedet közted meg a párod között? Senki sem a négy fal között éli a magánéletét, csak te természetesnek tartod, hogy nyugodtan megfoghatod a párod kezét az utcán, meg megcsókolhatod, nem feltűnősködésből, hanem csak mert jólesik. De ha egy meleg pár csinálja ezt, akkor már rögtön jön a duma, hogy kérkednek meg terjesztik. Nem, egyszerűen nekik is jólesik. Békén kéne hagyni egymást és nem kéne pejoratív jelzőket használni másokkal kapcsolatban, és akkor talán nem oltanának le.
2014. jún. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

Tudod kérdező, én csak azt sajnálom, hogy sok ilyen betonbuta ember létezik, mint te.

És ha hiszed, ha nem, az, hogy kit szeretsz, az nem hálószobatitok. Gondolom rólad is tudják (család, esetleg barátok, rokonok), hogy neked XY a barátnőd, vagy hogy együtt vagytok, stb. Csak te ezt nem veszed észre, mert neked ez a világ legtermészetesebb dolga. Viszont ha egy meleg elmondja, hogy ő mondjuk nem Julcsit hanem jancsit szereti, akkor már egyből jön a sok agyatlan, hogy "reklámozza a másságát, terjeszti, a szexuális élet a 4 fal közé való" stb. Nekem meg ezektől fordul fel a gyomrom, mert én a legjobban a "vizet prédikál bort iszik" tulajdonságot utálom.


Ha neked ez a véleményed, hogy egy szexuális orientációt divatból is lehet űzni, akkor ez csak téged minősít. Nem a melegeket, nem a heterókat, nem a biszexuálisakat, hanem téged.

De egy elméleti kérdés: ha te fiúként a lányokat szereted, akkor te divatból lefeküdnél egy fiúval? Ugye hogy nem. Ennyi erővel a heteroszexualitást is lehetne divatból űzni, az is ekkora baromság.


Bár nem szoktam MTV-t nézni, de kétlem, hogy te ilyet láttál. De ha neadjisten láttál is, akkor mondok neked sok száz sorozat, vagy filmcímet, amiben meg az van, hogy a nő meg a férfi nyalja egymást. Csak az ugye neked természetes. A homoszexualitás a homofóbiával ellentétben nem természetellenes. Ugyanolyan emberek, mint mindenki más.

2014. jún. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kérdező, azért, mert van pár debil idióta, aki azzal menőzik, hogy biszexuális (tehát nem heteró, hanem biszex), attól még sem a biszexualitást, sem a homoszexualitást NEM LEHET divatból "űzni". Meg mi az, hogy "űzni"? Ez nem egy foglalkozás.

Ennyi erővel akkor egy homoszexuális ember is lehetne divatból heteroszexuális.

Én egyszerűen nem értem az ilyen embereket. Pedig semmi nem kell hozzá, csak józan paraszti ÉSZ, hogy belássa valaki, hogy egy szexuális orientációba születni kell, nem pedig eldönteni, vagy divatból csinálni. És ezt még egy gyerek is megérti, és felfogja.

2014. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 Ciana ***** válasza:
Igazából maga a kérdésed volt a véleményed. (A szóhasználatod, ahogy feltetted ...) Így pedig elég nehéz szépen válaszolni rá, ahogy gondolom te "vártad".
2014. jún. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Háát látod elkorcsosult egy világban kell élnünk, neked azért mert tele van b*zikkal nekünk meg azért mert tele van homofobokkal, az élet nem fair .. :/
2014. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

A világ nem ettől elkorcsosult,hanem a pénztő,önzéstől,hatalomvágytól.Ez állandó dolog mióta az ember megjelent,és megjelent a gondolkodás.


Ma már annyi a különbség,hogy vannak jogvédő szervezetek,vannak olyan országok a világon ahol foglalkoznak a társadalmi problémákkal.


Szerintem az a világ sokkal rosszabb volt mikor kényszerből házasodtak az emberek.16 évesen férjhez adták mert nem tudták eltartani,fogamzásgátlásra nem volt lehetőség,családon belüli erőszakról beszélni sem lehetett.Aztán soka nyomorban és depresszióban élték le az életüket még fel nem dobták a pacskert.


Sajnos a világ valahol mindig korcs marad,mert a pénz nem fog megszűnni.

2014. júl. 3. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ez nem divat kérdése. na jó, kicsit igen, sok fiatal lány divatból biszex, és smárolnak egymással. viszont nem lett több meleg, egyszerűen arról van szó, h többen merik felvállalni, nagyobb nyilvánosságot kap, ezért sok buta ember azt hiszi,h " el lehet kapni, egyre jobban terjed".
2014. júl. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!