Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek divatból van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek divatból van ennyi homoszexuális vagy ennyire elkorcsult a világ?

Figyelt kérdés
Nem bántásból kérdem, csak tv-ben meg interneten is egyre elterjedtebb. Szerintem tartsák meg maguk közt és ne terjesszék...

2014. jún. 26. 23:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező. Én meleg vagyok, de akkor légyszíves: írd le a csatornák és műsorok nevét, valamint internetes cikkek, honlapok nevét, amelyekben melegek szerepelnek, és ami miatt szerinted a médiában egyre több a meleg.

Mert én rendszeresen olvasok neten, nézek TV-t (van vagy 90 adó), és SOHA nem találkoztam eddig olyan csatornával, műsorral, ami a melegekkel foglalkozott volna.


Nincs több meleg, csak többen merik felvállalni. A homoszexualitás egy szexuális orientáció, ugyanúgy, mint a heteroszexualitás. Akkor az ilyet szerinted lehet divatból űzni? Az meg, hogy valaki feltűnően, vagy röhejesen öltözködik, ne az én hibám legyen már. Én mellesleg iszonyú kevés olyan embert (fiatalt) látok, akik röhejesen páwának öltöznek, annak ellenére, hogy itt GYK-n, meg a siránkozó emberektől folyamatosan azt hallani, hogy mennyi van belőlük. Meg ezt a stílust úgyis kinövik (tapasztalat), szóval ennyit erről.

2014. jún. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ez az "Elkorcsosul a világ" tényleg nagyon régi szlogen, ha jól tudom hasonlóról már az ógörög Plato is írt. Egyik generáció sem rosszabb a másiknál, mindegyik más és más. És homoszexuálisból NINCS több, csak többen merik felvállalni, mert úgy érzik, hogy nincs mitől félniük, ez nem a középkor.

Dédanyáink, meg azoknak a dédanyái is 100%, hogy mondták, hogy "ez a mai generáció már ilyen-olyan-amolyan rossz". Ha mindig rosszabb lenne, már nem élnénk.

Nem korcsosul a világ sehova, csak változik, mint mindíg. Szüleink gyerekkorában tombolt a hippi divat, meg ehhez hasonlók, ma már ez is furcsa, akkor meg természetes volt.


A homoszexualitást nem lehet divatból űzni, sem eltanulni. Ebbe születni kell. A médiában meg nincs szó a melegekről, hiába próbálják ezt elhitetni az emberekkel, pedig én is nézek TV-t, és különböző médiákat.

Igazából csak utána kéne olvasni a témának, és máris nem kellene ilyen buta kérdéseket feltenni. (már elnézést)

2014. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem bántásból kérded, akkor miért fogalmazol úgy, hogy "elkorcsult a világ"?
2014. jún. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Ciana ***** válasza:
Az előzőhöz csatlakozok. Ha nem bántani akarsz, akkor használj jobb szavakat. Őszintén, én sem érzem azt, hogy nagyon "menő" lenne melegnek lenni. Már az alapkérdésnek a két felét se értettem őszintén mikor olvastam. Szóval jobb, ha divatból-buliból csinálják, minthogy komolyan felvállalják azt, hogy ők tényleg melegek? Mert, ha igen, akkor azt hiszem újabb szintet csökkent a szememben az emberi hozzáállás. És nem, én sem veszem észre azt, hogy egyre elterjedtebb lenne. Azon kívül, hogy mindenki azonnal elkezd szitkozódni, mikor valami végeláthatatlan sorozatban felbukkan egy szereplő, aki éppenséggel meleg. Vagy egy sztárról kiderül, hogy meleg. De most ezen mi reklámozás? Emberek vannak a tévében is, és ez hozzátartozik az életükhöz igen nagy részben. És nem gyakori, mert sokan még mai napig félnek attól, hogy mások megtudják. És nézd meg ezt a kérdést, vajon miért is? (Bocs, kicsit felhúztam magam xD)
2014. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Nos...az MTV-n láttam h kamerák előtt szerelmet vallanak egymásnak melegek és nem egyszer láttam, szóval el is kapcsoltam. Jó, lehet csak feltűnési viszketegségből csinálták kamerák előtt. ÉS IGEN IS lehet divat, mert pár évvel ezelőtt ilyen beképzelt p*csák hogy menőztek azzal h "én biszex vagyok". Tehát tizenévesek menőzhetnek ezzel, aki idősebb az gondolom komolyan gondolja. De azért hozzá tenném, hogy senki sem szaporodik azonos nemmel, mert nem tud. De mindegy, a világ sose volt tökéletes és sose lesz, persze ez inkább mástól fajul el nem a melegektől. Az hogy bántónak érzitek a kérdést vagy hogy egyáltalán minek tettem fel...AZÉRT MERT EZ EGY ILYEN OLDAL AHOL BÁRMIT LEHET KÉRDEZNI. Ez van.
2014. jún. 28. 13:50
 16/29 anonim ***** válasza:
Rendkívül buta vagy, ha azt hiszed, hogy ez divat kérdése. Az emberek egyre elfogadóbbak, hála a liberalizmusnak, így egyre többen vállalják fel a másságukat. Ennyi a sztori.
2014. jún. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Utolsó...azért kérdeztem, nem hiszem, viszont el lehet kérdezni, ahogy az előbb írtam. A volt osztálytársam menőzött azzal, hogy biszex, mert akkor ez volt a divat. De lehet hogy most is. Ezért lehet páraknál divat a homoszexualitás.
2014. jún. 28. 15:01
 18/29 anonim ***** válasza:
maximum a "felvállalás" lehet divat. De szexuális orientációt nem mi választjuk, ez nem olyan, mint az öltözködés.
2014. jún. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

*képzelni.

Amúgy azért elfogadóbbak az emberek, mert sokat látnak belőlük. És nem kell lebutázni, csak mert feltettem egy kérdést.

2014. jún. 28. 15:03
 20/29 anonim ***** válasza:

Feltettél egy kérdést, mi megválaszoltuk, de te utána is állítottad, hogy márpedig a homoszexualitás manapság igenis divat.

Akkor minek kérdezed bro, ha neked már van egy szilárd véleményed?

2014. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!