Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül fogok meghalni!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül fogok meghalni!?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok.. 2014-es divat ellenére még szűz, sőt még nem is csókolóztam soha.. Általában azt hiszik, hogy a beképzelt, fa*imádó tömegrib*c vagyok.... igazából nem értem miért.. nem pakolom ki azt amim van, nem rázom magam és nem viselkedek kihívóan, néhányan mégis egyből az előbb leírtaknak titulálnak, ismeretlenül... 2 évig vártam egy fiúra, aki elvileg szeretett, de nem akart kapcsolatot.. hah.. kár, hogy hittem neki. Azóta még szóba sem álltam úgy fiúval, hogy "ah vele még akár lehetne is valami". Mindenhol csak a nyo*orék, puncimágnes páwák vannak, a normális pasik meg 90%-ban foglaltak. Ha egy fiú közeledni is kezd, megijedek... Félek, hogy szánalmasnak tartanák, hogy még nem nyúltam hozzá úgy fiúhoz... és a csalódástól is rettegek... nem érzem magamat elég szépnek, elég jónak.. Ha belenézek a tükörben van, hogy sírvafakadok.. gyűlölöm magamat, úgy ahogy vagyok.. Álalában hajnali 3-4-ig tumblizok, aztán dél körül felkelek és valahogy lefoglalom magam, hogy minél előbb vége legyen a napnak.. Ritkán járok el otthonról, vannak "barátaim" de egyik sem valami álombarát... mindenkit kibeszélnek, elárulnak... Bulizni 1x-2x megyek csak, azt sem élvezem valami túlzottan, mivel a többiekkel ellentétben, nem iszom magam le a földig, nem cigizek és nem drogozok.... ahogy a 70%-uk. Szinte mindig csak egyedül ücsörgök a szobámban az imádott macskámmal, nutellával és a laptopommal..... Ez valószínűleg az én hibám, de 40 évesen is ugyan ez lesz a napirendem és én leszek a város macskás nénije, aki nem talált magának férjet...... Egy roncs vagyok.. Szerintem nincs még egy ilyen szerencsétlenség mint én.. Hogy tudnék magamnak egy picurka önbizalmat is varázsolni?.. Vagy reménytelen és tényleg egyedül fogok meghalni? jézusom. a végén még filmet is készítenek majd rólam.. forever alone.

2014. jún. 28. 18:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ráadásul mindegy miennek tartod magad 15 évesen nem vagy elég értett,egy kapcsolathoz és a többi 15 éves sem,hiába hiszed magadról azt.
2014. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehetsz éretebb semmivel, ha ilyenek miatt fáj a fejed.
2014. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2014. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ismerős, én is hasonló dolgokat élek meg... 16/f
2014. jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem a sok okoskodó 20-25 éves véleményére voltam kiváncsi, akik még ennyi időseb is egyedül, szüzen éldegélnek. Igazán sokra megyek a ti nagy érett gondolkodásotokkal, amikor 10 évvel idősebb fejjel is ugyan ott tartotok, ahol én.... *tapsvihar* És igen. 15 évesen ezzel foglalkozok, mivel az utcára nem akarok kimenni, mert félek, hogy valaki rosszul lesz a látványomtól. Nem főként arról beszéltem, hogy fel akarok szedni valakit. Csupán ez az egésszel arra akartam kilyukadni, hogy a jelenleg mínuszban lévő önbizalmammal semmire nem fogok menni. De az eddig idetévedt "kedves" embereknek hála, még az a hangyányi is messze elszáll.
2014. jún. 28. 19:19
 16/19 anonim ***** válasza:
Az osztályomba jár egy bünronda gyerek és senki se okád a padba :D
2014. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Mint mondtam fejben rakd magad rendbe először,mert nagy hiba van nálad.Am csak 18 vagyok.És már jártam hasonlóan olyan lánnyal mint te.Élned kellenne nem éretlenül,beleerőltetned magad a depibe meg a hülyeségedbe.
2014. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Azért a 20-25 évesek nagyobb részének van valamennyi tapasztalata. És nem csak nőzést/pasizást tekintve.:) Teljesen másképp fogsz majd gondolkozni te is. Illetve szertintem a te korodban ezeken a gondokon kb mindenki átesik. Én is átestem. Aztán 18 voltam mikor megismertem az első barátomat. :) Előtte is lehetett volna ugyan,de nem ment mert paráztam / mert olyan pasiért voltam megveszve aki észre sem vett stb. Utólag visszagondolva mókás,milyen kis hülye voltam időnként:) Külsőmmel ugyanúgy nem voltam kibékülve ahogyan te. Önbizalom nōveléssel kapcsolatos oldalakból rengeteg van,illetve vannak könyvek is. Azokból keresgélj.
2014. jún. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
érdekes,amikor 15 éves lettem azt kívántam,hogy veszítsem el a szüzességem és legyen barátom. pedig előtte soha senkim nem volt és csúfoltak milyen ronda vagyok. bele se gondoltam amikor ezt kívántam,hogy esetleg nem teljesül,de nem is járt ezen az eszem.és láss csodát 15 évesen lett egy barátom,aztán szétmentünk és lett még egy barátom rögtön ő utána akivel el is veszítettem a szüzességemet. miután vele szétmentem megint lett barátom egészen mostanáig így ment ez az életemben 21 éves vagyok jelenleg. és most van az a pont,hogy nincs barátom bár most is akadt volna jelentkező és most is keresnek a fiúk,de tudat alatt is elutasítottam őket,mert rájöttem nem élhetem így az életemet,hogy egyik kapcsolatból a másikba. és megbántam,hogy akkor anno voltak barátaim,jelenleg vannak sokkal fontosabb doglok is mint egy párkapcsolat. rá ér még szerintem... főleg neked . én ha visszamehetnék nem akarnék barátot. most is így vagyok,szerintem vagy 25-6 éves koromig nem is kell,majd utána ráérek,addig is tanulok,fejlődök :)
2014. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!