Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez noies? Mert akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez noies? Mert akkor osszef*som magam

Figyelt kérdés

[link]


Nemar..Ezen mi tetszik egy pasinak? En elismerem ha valaki szep vagy jo alakja van nem irigykedem rajuk de ez azert...eleg sokkolo hogy korcsul az izles basszus...

18\L


2014. jún. 30. 18:33
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Az arca az szep.. de a teste szamomra undorito
2014. jún. 30. 18:34
 2/38 anonim válasza:
arca szép :)
2014. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
47%
Biztos szebb mint te csak ez zavar téged.
2014. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
A teste is szép.
2014. jún. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
7%

arca szép??? nekem az egész csaj egy hányadék kb...olyan mintha egy pasi testére rárakták volna azt a ronda lófejet...inkább életem végéig nem feküdnék le senkivel mint hogy 1x vele...nekem nagyon nem jön be...sőt...fujj...


21F

2014. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:

Miért,nektek mi tetszik a kigyúrtban?:D Azaz ennek a nőnek a férfi megfelelője.És most írhatod,hogy neked nem jönnek be,de ez kamu,ugyanúgy tetszik neked ha egy férfi dagadóan izmos.A belinkelt nő pedig nőies,nincsenek nagy izmai,csak sportos,edzett,fitt és karcsú,zsír nélkül.

Ilyen nőt kb.nem is láttam még élőben,mert ti elvárjátok a fiúktól az ilyen alakot,de el vagytok ájulva ha már nem vagytok tehenek.

2014. jún. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
40%

Ez sehol nem nőies számomra. Edzek rendesen, de sosem akarok ilyen izmokat, ez túl férfias.


18/L

2014. jún. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Szerintem azok a p.icsák ocsmányabbak,akik tükörben fotózgatják magukat,csücsörítenek vagy hülye pofákat vágnak,a p.icsájukat kitolják,csöcseiket a nyakukig feltolják.Az ilyenekből van rohadt sok.A képen lévő csajjal meg semmi gond.Elég izmos,de még mindig szebb,mint az előbb leírt példányok.
2014. jún. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

Haha :)

Hat a baratom sem egy kigyurt lofeju berki tipus..van kis pocija de ugy egy az egybe az alkata nagyon ferfias..es sokat dolgozik..Eros fizikai munka nyari melokent :)

Szoval szarok az izmokra. De ez a csaj akkor is hanyas..vagyis a teste

2014. jún. 30. 18:41
 10/38 A kérdező kommentje:
Legalabbis szerintem :)
2014. jún. 30. 18:43
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!