Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez noies? Mert akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez noies? Mert akkor osszef*som magam

Figyelt kérdés

[link]


Nemar..Ezen mi tetszik egy pasinak? En elismerem ha valaki szep vagy jo alakja van nem irigykedem rajuk de ez azert...eleg sokkolo hogy korcsul az izles basszus...

18\L


2014. jún. 30. 18:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
55%
a csöcse vmi irgalmatlan ocsmány. totál elb assza az összképet... meg a karja is férfias. az én karom ilyen eres bazz...
2014. jún. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Es ha Kim Kardashiant linkelem akkor ra hasonlitok? :)

Mert szerintem o is gyonyoru

2014. jún. 30. 18:57
 23/38 anonim válasza:

Szánalmas a vergődésed.Ha neked a sovány fiúk jobban tetszenek,mint az izmosak,akkor megértelek.

és ez a nő NEM férfias a testalkatát tekintve SE...21es neked azért eres a karod,mert 60 kiló vagy 185 centihez és semmi nem fedi el...ő sem elsősorban az izmok miatt eres,hanem mert egy deka zsír nincs a testén.

2014. jún. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
Nem vergodok csak probalom kihuzni beloletek miert tetszik..:)
2014. jún. 30. 19:02
 25/38 anonim ***** válasza:

pontosan azért eres a karom, mert alacsony a testzsír %-om, és sokat edzek.

de egy nőnél számomra ez ocsmány, mivel az a természetes, ha egy nő testén van egy minimális zsír. és nem 60 kiló vagyok egyébként.

szerintem inkább az a szánalmas aki nem fogja fel, h nem mindenkinek kell, hogy ugyanaz tetsszen.

nekem ez a nő nem vonzó, nem állna fel a f aszom a férfias karjára és a feszülő gumilabda műcsöcseire. ennyi.


szerintem pl. Nina Dobrev alakja a szép, nőies:


[link]

2014. jún. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Na, Kim Kardashian szerintem is csinos. Nekem az ő alakja az etalon. Mégis sokaknak nem tetszik. Nem hiszen, hogy nagyon meg lehetne magyarázni, kinek miért az az alkat tetszik, ami. Szerintem csak ízlés kérdése és kész.
2014. jún. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim válasza:
Miért?Miért?...Mert én fiúként egy erős izomzat kidolgozásán fáradozok és nem taszít vissza,ha a csaj karja kicsit izmosabb az átlagnál,mert tudom,hogy ez nudli így is.
2014. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
26, így van, én nem kezdeném el győzködni meg b aszogatni azt, akinek tetszik. :D de azt elvárom, hogy velem se tegyék ezt.
2014. jún. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
bakker, ennyire nem találok majd pasit magamnak? :(
2014. jún. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
47%

Azért Michelle Lewinnek brutálisan jól összerakott teste van, nem véletlenül kapták fel mostanában. Ritka jó arányai vannak, és mellé szép arca is. Millióból egy (se).


Neked nem tetszik, oké. Nem mintha akárkit is érdekelne, vagy akármit is számítana, de miért kell fikázni őt, és azt akinek ő tetszik? Ráadásul belinkelsz ellenpéldának egy olyan csajt, aki úgy néz ki, mint egy tízéves kislány. Miért zavar, hogy kezd előtörni az a nézet, miszerint attól, hogy nő vagy, nem tilos karbantartani a tested? A női lét nem kifogás arra, hogy lusta tohonya disznó legyél, mert általában ha nem zabálsz annyit, mint egy víziló, és nem vagy nagyon torz, már jó nőnek vagy titulálva. Nem kellenek formák, alak, meg ilyenek. Nemrég volt egy kérdés speciel, ahol egy ilyen totálisan nulla izommal rendelkező pálcika lány tett fel és már nyáladoztak rajta. Jóléti társadalom, van, aki már egy kis igényességet is szeretne a nőben. Ha te ezt nem tudod teljesíteni, akkor ne másokat kezdj fikázni, bár ez ugyanonnan fakad, ahonnan a lustaság. Százszor inkább egy - akár nem olyan szép - sportos csaj, mint egy ilyen átlagos semmilyen undorító jellemű liba, mint te.

2014. jún. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!