Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hanyadik héten6hónapban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyadik héten6hónapban kezdődik meg a tejtermelődés ha terhes vok? (láthatóan)

Figyelt kérdés
lehet h terhes vagyok:S:Sés kiványcsi vagyok hogy mikortol látszik a melleken h megnönek a tejtöl,és h lehet e benne csomó amikor kezdödik.vagy az csak azért mert h amikor nő a mell akkor van ügyebár (most leszek 16)csak mert gondolom akorom kérdése elfog hangzani:S
2010. jan. 7. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Gondolom te is a megszakításos "védekezés" hűséges követője vagy.

Biológia: a mell szinte rögtön elkezd nőni, feszülni. Szülés előtt, azt hiszem egy hónappal, vagy később jön a kolosztrum(előtej), de valakinek olyan kevés,hogy észre sem veszi(ritkábban ugyan). Előbb tanulj meg írni, aztán normálisan védekezni, és utána szexelj.

2010. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
védekeztünk,gumival + nem élvezett belém.légyszi ne "olts" hanem elöbb kérdezz.igen tragikus a helyes írásom,ennek valószinüleg az az oka,hogy csak félig vagyok magyar származású és 5 éve élek itt:)
2010. jan. 7. 19:04
 3/7 A kérdező kommentje:
amúgy köszönöm a választ:)
2010. jan. 7. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg mégis mi a fenéért aggódsz? Ha gumi is volt, és el sem ment benned, akkor semmi esélye annak,hogy terhes legyél. Bocsi az oltásért, de már megszoktam a mai tizenéveseket, akik semmit nem tudnak a szexről..
2010. jan. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én tudom h nem lehetnék..najó akkor leiroim részletesen mi volt: szilveszter 3 menet volt azt utcsó menetnél kiszakadt a gumi a tövénél de észre vette és abba hagyta,viszont most késik a menzeszem.ezért aggógom.
2010. jan. 7. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tuti nem vagy terhes. Vagy pszichés, vagy a szerencsétlen véletlen műve,hogy késik. Nyugi..
2010. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2010. jan. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!