Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a nőknek elképesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nőknek elképesztően magas igényei?

Figyelt kérdés
Miért követelnek pénzes pasast a csóró nők is?
2014. júl. 14. 14:27
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
de mondom a legzavaróbb az amikor a szerencsétlen csóró lányok számon kérik rajtam hogy miért vagyok csóró. Én se kérem számon az ő életüket. Ők számom kérhetnek mert ők nők?
2014. júl. 14. 14:46
 12/49 Kerida ***** válasza:

Ők számom kérhetnek mert ők nők?


Nem ezeket szó nélkül ott kell hagyni ahol találtad.

2014. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
50%
Nincsenek magas igények, csak a te szemszögedből teljesíthetetlenek. Ha pedig így állsz a párkereséshez, javaslom írj rá valamelyik önsajnáltató bohócra egy privátot és elégítsétek ki egymást. :-)
2014. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
14eske, te nem tudod értelmezni amit írtam? hasonló kaliberű lányok sokkal többet várnak el mint amit ők tudnak nyújtani! Hol van itt a gyakran röfögött egyenlőség? Ha nekem többet kell nyújtani?
2014. júl. 14. 14:53
 15/49 anonim ***** válasza:
91%
Elvárom, hogy eltudja tartani magát és ne Nekem kelljen Őt. Hú de szemét vagyok...
2014. júl. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
53%
14-eske vagyok, kérlek ne dobálózz az egyenlőséggel, ha arra nem vagy képes, hogy férfi létedre megfőzz és ezt egy nőtől várod el. :-)
2014. júl. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

nem. nem ezt várjátok el. elvárjátok hogy elvigyen nyaralni, étterembe de azért ne dolgozzon túl sokat hogy még több ideje legyen rátok!


azt látom hogy pl teljesen elfogadott párosítás az hogy a zsíros mérnök úrnak egyszerű melós felesége van(ha egyáltalán melózik ugye..mert a legtöbb fiatal nő nem akar dolgozni), azzal nincs gond. Fordítva meg mindenki rémüldözik hogy milyen életképtelen a férfi.

2014. júl. 14. 14:57
 18/49 anonim ***** válasza:
56%

Majd mi azt tudjuk, hogy mi mit várunk el, ne egy ilyen ostoba alak akarja már ezt is megmondani.

Másrészt, bocs, hogy egyszerű melós vagyok, ne haragudj, hogy nőként nem vesznek komolyan a szakmában és nem akarnak alkalmazni, mert úgy is elmegyek szülni. Igazad van, ez tényleg a nők hibája.

Paraszt.

2014. júl. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:
17 eske, képes vagyok megfőzni férfi létemre, de hadd várjam már el hogy ha fáradtan hazaérek munkából neki pedig éppen szabadnapja van akkor rakjon elém meleg, főtt ételt.én veletek ellentétben nem várom el hogy a barátnőm vigyen nyaralni meg enni, mert tudom hogy drága úri mulatságok ezek. Nekme elég ha kedves és szeret. De a nők igényei nagyon elszaladtak..én ezt tapasztalom..nem jó nekik semmi..nem elég nekik semmi
2014. júl. 14. 15:00
 20/49 anonim ***** válasza:
68%
Feltételezem, ez a téma nem olyan formán kerül elő, "hogy miért vagy csóró, b*zmeg?", hanem érdeklődnek, hogy amúgy mit szeretnél kezdeni az életeddel (persze, ez egy sokadlagos dolog annál, aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne, valami jövőképpel együtt, a szemét nők mégis rögtön követelik), csak aztán a frusztrált férfiak belelátnak mindent.
2014. júl. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!