Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a nőknek elképesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nőknek elképesztően magas igényei?

Figyelt kérdés
Miért követelnek pénzes pasast a csóró nők is?
2014. júl. 14. 14:27
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Tudsz érvelni is vagy csak egyszerűbb személyeskedni?:) vicces.
2014. júl. 14. 15:14
 32/49 anonim ***** válasza:
64%
Nem az igazságot mondod ki, hanem azt, amit te igaznak tartasz. Szimplán csak szapulod őket. Oké. Szerinted mind ilyenek. Akkor ne foglalkozz velük, ne ismerkedj, ne rontsd el az életüket azzal, hogy rájuk kényszeríted magad.
2014. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Majd akkor érvelek, ha megtanultál értően olvasni. Köszi.
2014. júl. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
MOndom, ha érvelni kellene akkor valahogy megáll a tudomány. Akkor jön az anyázás meg hogy te ostoba vagy meg stb. Érveljetek, vitatkozzunk!
2014. júl. 14. 15:16
 35/49 A kérdező kommentje:
Nem szapulom őket, csak a többség sokkal többet vár el mint amit ő képes nyújtani! ENnyi a lényeg, amit mondani akartam, és ezt nem tudtátok eddig megcáfolni! Tudjátok ti is hogy ez pontosan így van!
2014. júl. 14. 15:16
 36/49 anonim ***** válasza:
68%
Igazad van, ha a környezetedben ezt LÁTOD, akkor MINDENHOL így van. Nincsenek diplomás nők, egy nő sem dolgozik, pláne vezető beosztásban nem, csak eltartatják magukat a gazdag, tökéletes férfiakkal.
2014. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Magányos vagy és itt szeretnél beszélgetni? :) azért vagy itt?
2014. júl. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
68%
Én azt látom, hogy sok esetben a nők tartják el a férfit, isznak, nem keresnek munkát, életképtelenek. Ilyen kinek kell???
2014. júl. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

"Igazad van, ha a környezetedben ezt LÁTOD, akkor MINDENHOL így van. Nincsenek diplomás nők, egy nő sem dolgozik, pláne vezető beosztásban nem, csak eltartatják magukat a gazdag, tökéletes férfiakkal."


Nem mondtam ilyet. Csak annyit mondtam hogy gyakoribb a csóró nő -zsíros férfi páros.


De nem is ez a lényeg még mindig!


Hanem az hogy miért akar ilyen sok nő úgymond szintjén felüli férfit? Leírtam, nincstelen 30 körüli nők előadják magukat,"Igazad van, ha a környezetedben ezt LÁTOD, akkor MINDENHOL így van. Nincsenek diplomás nők, egy nő sem dolgozik, pláne vezető beosztásban nem, csak eltartatják magukat a gazdag, tökéletes férfiakkal."


Nem mondtam ilyet. Csak annyit mondtam hogy gyakoribb a csóró nő -zsíros férfi páros.


De nem is ez a lényeg még mindig!


Hanem az hogy miért akar ilyen sok nő úgymond szintjén felüli férfit? Leírtam, nincstelen 30 körüli nők előadják magukat,"Igazad van, ha a környezetedben ezt LÁTOD, akkor MINDENHOL így van. Nincsenek diplomás nők, egy nő sem dolgozik, pláne vezető beosztásban nem, csak eltartatják magukat a gazdag, tökéletes férfiakkal."


Nem mondtam ilyet. Csak annyit mondtam hogy gyakoribb a csóró nő -zsíros férfi páros.


De nem is ez a lényeg még mindig!


Hanem az hogy miért akar ilyen sok nő úgymond szintjén felüli férfit? Leírtam, nincstelen 30 körüli nők előadják magukata"Igazad van, ha a környezetedben ezt LÁTOD, akkor MINDENHOL így van. Nincsenek diplomás nők, egy nő sem dolgozik, pláne vezető beosztásban nem, csak eltartatják magukat a gazdag, tökéletes férfiakkal."


Nem mondtam ilyet. Csak annyit mondtam hogy gyakoribb a csóró nő -zsíros férfi páros.


De nem is ez a lényeg még mindig!


Hanem az hogy miért akar ilyen sok nő úgymond szintjén felüli férfit? Leírtam, nincstelen 30 körüli nők előadják magukat,"Igazad van, ha a környezetedben ezt LÁTOD, akkor MINDENHOL így van. Nincsenek diplomás nők, egy nő sem dolgozik, pláne vezető beosztásban nem, csak eltartatják magukat a gazdag, tökéletes férfiakkal."


Nem mondtam ilyet. Csak annyit mondtam hogy gyakoribb a csóró nő -zsíros férfi páros.


De nem is ez a lényeg még mindig!


Hanem az hogy miért akar ilyen sok nő úgymond szintjén felüli férfit? Leírtam, nincstelen 30 körüli nők előadják magukat,engem meg leszólnak. milyen alapon? ugyanolyan életünk van!

2014. júl. 14. 15:22
 40/49 anonim ***** válasza:
64%

Akkor elmondom, hogy engem szakmunkás létemre nem kell eltartania a pasimnak, mert nagyon is jól keresek, bár nem többet, mint ő és nem többet, mint a férfi kollégáim, mert a társadalmunk valamilyen oknál fogva úgy gondolja, hogy a nőknek kevesebb bér is elég. A pasik ezen az oldalon nagyon szeretnek az egyenlőséggel dobálózni, de csak akkor, ha az NEKIK kedvezne. Érdekes módon, ha a randin a lány elfogadja, hogy meghívjátok, akkor pénzéhes, de ha felesbe akarja fizetni a számlát, akkor jön az, hogy emancipunci és sérti az egótokat. Ha egy nőnek szakmai sikerei vannak, akkor valamelyik féltékeny hím egyből elpletykálja róla, hogy biztos felszopta magát, holott a nő is ugyan úgy tanult a sikeréért. És tudod az ilyen ocsmány alakok miatt van pontosan szükség még a feminizmusra. Ameddig egy pasi nekem azt mondja, hogy a konyhában a helyem (nem írtad le konkrétan, de burkoltan igen), hogy nekem nem lehetnek elvárásaim, addig ez így lesz.

Szóval "kedves" kérdező: ha egyenlőséget akarsz, akkor állj ki mellette és harcolj azért, hogy a nők ugyan annyi bért kapjanak és ne legyen még mindig fő kérdés az interjúkon, hogy mikor óhajtanak szülni. Ha ezt megtetted, ha az ócsároláson és a szapuláson kívül képes vagy egy kicsit a másik helyébe gondolni magad, na majd akkor pofázhatsz nekem itt az elképesztően magas igényekről.

2014. júl. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!