Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a nőknek elképesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nőknek elképesztően magas igényei?

Figyelt kérdés
Miért követelnek pénzes pasast a csóró nők is?
2014. júl. 14. 14:27
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:

"Én azt látom, hogy sok esetben a nők tartják el a férfit, isznak, nem keresnek munkát, életképtelenek. Ilyen kinek kell???"


Helyesbítek. Engem is annak tartanak aki bejár melózni. Hogy miért? Mert segédmunkás vagyok és keveset keresek. Pedig dolgozom tisztességesen. És nem a kitört gazdag lányok tartanak annak hanem a lumpen munkás lányok is.

2014. júl. 14. 15:25
 42/49 A kérdező kommentje:
66 oska, te mindent kiforgatsz..nem állítottam hogy a konyhában a helyed, csak azt hogy szerintem elvárható egy felnőtt nőtől hogy tudjon összedobni a rántottát kívül mást is... a nők szerint nem várható el. de elvárják hogy tele legyek célokkal meg lehetőleg ne is legyek csóró. ők miért várhatnak el mindent?
2014. júl. 14. 15:26
 43/49 anonim ***** válasza:
De elvárod és burkoltan ezt írtad, hogy a nő helye a konyhában van. Ahogy azt is elvárod segédmunkásként valakinek megfeleljen ez az életszínvonal, mert te nem vagy hajlandó többet tenni. Akkor meg?
2014. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Te amúgy honnan tudod, hogy a nők mit gondolnak?

És egyébként te milyen jogon szólod le a "lumpen munkás lányokat"? Feltételezem, te náluk jobbat szeretnél... Milyen alapon? Akkor most kinek vannak magas igényei...?

2014. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Milyen érdekes, hogy nálad NŐKÉNT többre vittem, pedig ANYÁM EGY KERESETBŐL nevelt fel tesómmal. :-)
2014. júl. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
49%
66.-os hiába írsz neki bármit nem hajlandó megérteni. Vagy valami baja van vagy erre élvezkedik. Mindenesetre szomorú :(
2014. júl. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 A kérdező kommentje:

Még mindig nem várom el. Annyit várok el hogy ne nekem kelljen hót fáradtan főzni mert a felvilágosult kedvesemet nem tanította meg az édesanyja főzőcskézni.én is megfőzök ha olyan van!


Ti nem olvastok engem? Írtam hogy semmi bajom a munkás lányokkal! Engem nem érdekel a rangja, posztja, nevezzük akárminek. Engem a jelleme érdekel, az mozgat elsősorban.


most meg jön az elmebetegezés..mondom személyeskedni tudsz csak 66 oska... érvelni kéne inkább

2014. júl. 14. 15:34
 48/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságokat! Nagyon kedves és szeretnivaló ember lehetsz ha ilyen szép dolgokat kívánsz egy másik érző emberi lénynek!:)
2014. júl. 14. 15:37
 49/49 anonim ***** válasza:
Ez több évezredes ösztön. Megszokták, hogy nekik minden jár alanyi jogon, mert vaginájuk van.
2014. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!