Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak a nőknek elképesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a nőknek elképesztően magas igényei?

Figyelt kérdés
Miért követelnek pénzes pasast a csóró nők is?
2014. júl. 14. 14:27
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
én nem várom el, hogy egy pasinak sok pénze legyen. viszont azt igen, hogy tegyen azért, hogy elérjen valamit az életben, és ne csak nyávogjon, hogy csóró. ha pedig sokat dolgozik, elfogadom, mert az férfias, egy férfinek az a dolga, ettől pedig csak felnézni fogok rá, hiszen a nők dolga pedig, hogy támogassák őt. ha pedig egy lány csak a pénzed kellene, hagyd a francba. majd kerít magának egy kigyúrt IQ-negatív idiótát, aki apuci pénzéből el tudja vinni 5*-os étterembe, meg a seychell-szigetekre nyaralni.
2014. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
68%

"de hadd várjam már el hogy ha fáradtan hazaérek munkából neki pedig éppen szabadnapja van akkor rakjon elém meleg, főtt ételt."


Ja, és ha ő fáradtan ér haza a munkából, akkor is, mert különben nem törődik veled eléggé, nem tartja össze a családot, rossz feleség, rossz anya...

2014. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
85%

Ja, ez általában így szokott lenni.


Kérdező: Kérlek kerüld el olyan messzire a nőket, amilyenre csak tudod. Ocsmány ember vagy, a személyiséged és a stílusod, ahogy itt előadod magad. Egy ártatlan nő se érdemelné meg, hogy ilyen alaknak legyen kitéve. Szerencsétlen anyádat sajnálom a legjobban.

2014. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
ja, és 21 l voltam
2014. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
Régen lehettek elvárások, de ma már az is ritka, hogy a férfi magáról tudjon gondoskodni.
2014. júl. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:

"Feltételezem, ez a téma nem olyan formán kerül elő, "hogy miért vagy csóró, b*zmeg?", hanem érdeklődnek, hogy amúgy mit szeretnél kezdeni az életeddel (persze, ez egy sokadlagos dolog annál, aki tényleg komoly kapcsolatot szeretne, valami jövőképpel együtt, a szemét nők mégis rögtön követelik), csak aztán a frusztrált férfiak belelátnak mindent.

"


Figyelj, engem 30 körüli, totálisan nihilben élő, munkás lányok erről faggatnak. Közben meg nekik sokkal idősebben nincs is különb életük. Milyen alapon kérnek számon mégis? egy csóró segédmunkás nő ne kérje számon tőlem hogy miért ennyi az életem meg nekem miért jó így.


19eske, engem egyáltalán nem zavar hogy egy nő melós! A nőket zavarja hogy én vagyok az! Nekem is vannak céljaim de nem fogok röfögni mindenféle csillogó hazugságot hogy megfeleljek az elvárt életképes férfi sablonnak aki tele van célokkal.

2014. júl. 14. 15:07
 27/49 A kérdező kommentje:

"Ja, és ha ő fáradtan ér haza a munkából, akkor is, mert különben nem törődik veled eléggé, nem tartja össze a családot, rossz feleség, rossz anya..."


Ott írtam hogy én ugyanúgy megcsinálom mert képes vagyok férfi létemre pl főzni! Direkt szelektíven olvastok?


"Régen lehettek elvárások, de ma már az is ritka, hogy a férfi magáról tudjon gondoskodni."


Ez inkább a nőkre igaz jobban.Ha körülnézek a környezetemben a kapcsolatban élő nők életszínvonalát elsősorban a pasijuknak köszönhetik. Magyarul : ő lapátolja haza a komoly pénzeket, a nő meg csak úgy elvan. Talán még dolgozni is bejár néha..

2014. júl. 14. 15:10
 28/49 A kérdező kommentje:

"Kérdező: Kérlek kerüld el olyan messzire a nőket, amilyenre csak tudod. Ocsmány ember vagy, a személyiséged és a stílusod, ahogy itt előadod magad. Egy ártatlan nő se érdemelné meg, hogy ilyen alaknak legyen kitéve. Szerencsétlen anyádat sajnálom a legjobban."


Miért vagyok ocsmány? Mert kimondom az igazságot? Ezt nem szokták szeretni az emberek, valóban. Ők a hazugságokat szeretik csak.

2014. júl. 14. 15:13
 29/49 anonim ***** válasza:
Kérdező: Ne égesd itt magad az ostobaságoddal és ha lehet tényleg tényleg tényleg kerüld el a Nőket. Az összeset.
2014. júl. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Hidd csak ezt ;) bár szerintem Te is tudod, hogy ez ne igaz.
2014. júl. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!