Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy a szakítás mindkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a szakítás mindkét felet megviseli? A szakító felet miért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem igaz mindig.
2014. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
engem igen, mert sokáig voltunk együtt, és az én életem is üresebb lett ezzel. könnyebb, ha van már valaki más. nekem nem volt.
2014. júl. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem.


Eddig 3 lánnyal szakítottam a 3 barátnőmből. Elmondtam nekik, aztán volt amelyik sírt, volt amelyik elküldött, hogy egyedül akar lenni.


Én utána soha nem kerestem őket, soha nem érdeklődtem irántuk és szinte alig gondoltam rájuk.


20/F

2014. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

hát a volt barátnőm még az nap este mással akart összejönni miután szakított velem...szóval nem igaz...mondjuk érettség függő, meg érzelem függő...én meg évekig szenvedtem miatta...


21F

2014. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a két felet megviseli valamilyen szinten. A szakító felet is. Engem is megviselt mikor szakítottam exemmel, de egyszerűen hiába szerettem nem működött a kapcsolat.
2014. júl. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy egészséges, komoly kapcsolat végén mindenképp így van. Gondolj bele, azért ez egy nagyon nehéz döntés, aminek a meghozatala és felelőssége a szakító felet terheli. Fájdalmat okoz egy embernek, akit valamikor nagyon szeretett. Egy szakítás nehéz és fájdalmas pillanat, ami lezár egy korszakot.


Ezen kívül az is benne van, hogy valamilyen okok vezettek a szakításhoz, amelyek baromi rossz emlékek lehetnek. Nem egyszer már maga a találkozás is felkavaró és nehéz lehet.


Persze, vannak olyan pillanatok, amikor a szakító fél számára szimpla megkönnyebbülés a szakítás, főképp felszínes kapcsolatok esetén, vagy pedig, mert már annyira ellehetetlenült a komoly kapcsolat, hogy szinte felszabadulásképpen éli meg az ember. Ellenben utóbbiakra igaz lehet, hogy ahogy rendeződnek a dolgok, feltörnek a szép emlékek és a könnyes nosztalgia.

2014. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként meg az eddigi válaszok alapján is ku-.rva egyszerű megmondani mikor mi a helyzet:


Ha még szereti a szakító ember azt, akivel szakít, akkor őt is megviseli, igen.


Ha már nem szereti azt, akivel szakít, akkor őt nem viseli meg.

2014. júl. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 és #7es komment mellé még hozzátenném, hogy azon is elgondolkozik ilyenkor a szakító fél hogy biztos jó döntés volt-e, plusz hogyan érinti a másikat, nem akarja annyira megbántani, de mégis meg kell tenni a lépést, de hogyan, nehéz odaállni, és utólag is főleg, hogy adott-e rendes magyarázatot... ha szerette még akkor pedig mindeképp hiánnyal társul ez a döntés. Volt-nincs, és ez rossz érzés, plusz arra is kell gondolni hogy normális kapcsolat maradhasson fent ---jobb esetben.
2014. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Ha már nem szereti azt, akivel szakít, akkor őt nem viseli meg."


Ez sem feltétlen igaz ilyen formában. Ugyanis attól, hogy nem szereti már, még nem feltétlenül közömbös számára a volt párja, így aztán szar érzés fájdalmat okozni, és egyúttal leszámolni a szép emlékekkel.


"azon is elgondolkozik ilyenkor a szakító fél hogy biztos jó döntés volt-e, plusz hogyan érinti a másikat, nem akarja annyira megbántani, de mégis meg kell tenni a lépést, de hogyan, nehéz odaállni, és utólag is főleg, hogy adott-e rendes magyarázatot"


Igen, pontosan ezen gondolkodtam amikor a döntéssel járó felelősségérzetre céloztam.

2014. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!