Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megviseli legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megviseli legalább egy kicsit az exemet is a szakítás?

Figyelt kérdés
Már sokszor akart szakítani, mondta hogy már nem szeret, de akármilyen szánalmas, mindig visszakönyörögtem magam. Most 3 napja szakítottunk, úgy döntöttem tovább nem alázom magam. Ő most boldog és megkönnyebbült?
2013. febr. 17. 22:49
1 2
 1/16 omba ***** válasza:
Valószínűleg igen
2013. febr. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az jó akkor, én úgy szenvedek mint 1 kutya :(
2013. febr. 17. 22:54
 3/16 anonim ***** válasza:

igen. kivéve ha az van mint az én exemnél.

házsártos anyja van és igazából pótmuter voltam neki csak nem tűnt fel ugye a szex miatt.

én voltam a fiatalabb, de mérföldekkel érettebb, szóval így támaszkodott rám, meg irányítottam mert erősebb személyiség vagyok.

aztán megszeretett egy kiscsajt, elhagyott, de akkor kiesett alóla a talaj, mert a másik lányra meg nem tudott így támaszkodni mert még az is gyerek volt.

szóval eltelt néhány hét és állandó jelleggel irogatott hogy mondjam meg mit tegyen, találkozzunk stb.

találkoztunk és csak panaszkodott meg egész végig az ölemben feküdt ... mint egy kisgyerek, talán az is volt, az én nagy gyerekem.

de az biztos, hogy ez valahogy beteges szitu, neki is fel kell nőnie, még úgyis hogy olyan anyja van h le se k.ulázza.

szóval egyszercsak nem lettem elérhető neki. de látom, valahogy azért boldogul, mert titokban követem az életét.

szóval a kérdésre: igen, lehet hogy neki is fáj.

de közel sem biztos hogy szerelemből.

2013. febr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nálunk sajnos nem ez a helyzet...inkább én támaszkodtam rá
2013. febr. 17. 22:59
 5/16 anonim ***** válasza:
Valószínű örül, hogy vége.
2013. febr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
és nincs arra semmi esély hogy majd ő keressen engem?
2013. febr. 17. 23:02
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha szereted, akkor nem kívánod, hogy szenvedjen!
2013. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Lépj tovább!
2013. febr. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én nem kívánom hogy szenvedjen...én azt szeretném ha ki akarna békülni
2013. febr. 17. 23:04
 10/16 A kérdező kommentje:
mondjuk könnyű azt írni hogy lépjek tovább...de az igazság az hogy 4 évből 3at távkapcsolatban éltunk...fél év múlva pedig már együtt lehettünk volna...kitartottam mellette hűségesen 3 évig, úgy hogy évente 2-3 alkalommal találkoztunk...sok mindenről lemaradtam és lemondtam miatta...szóval nem olyan könnyű továbblépni
2013. febr. 17. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!