Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy szeretem a rajzfilme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy szeretem a rajzfilmeket?

Figyelt kérdés
23 éves pasi vagyok, és a mai napig szeretem a rajzfilmeket. Nem arra a kisgyerek típusra, vagy hercegnősre gondolok. Sokszor megkapom a nőktől, hogy idióta vagyok és fel kéne nőnöm. Felnőttem, de szeretem hogy van bennem egy jókedvű gyerek is. Annyi szomorú és elkeseredett korombelit látok magam körül, nem akarok olyanná válni. Nem értem mi a baj, ha az ember megnéz 1-2 rajzfilmet és jókat röhög. Manapság meg pláne "felnőttes" meséket adnak. Barátnővel meg összebújva milyen jó lehet már.:)
2014. júl. 23. 15:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nem baj:) sőt...!
2014. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül:) 23f
2014. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
szegény tatám is nézte őket mikor agyérgörcsöt kapott, a nagyanyám mindig a lolka bolkát tette be neki videón, a tata mindig mosolygott
2014. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
maradj ilyen amíg csak élsz
2014. júl. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Kerida ***** válasza:
58%

Ne érezd magad ettől rosszul én a mai napig nézek meséket, hercegnőseket is :P


És én is szeretek rajtuk nevetni... vagy épp egy kettőn csodálkozni, hogy gyerekként mint ettem rajta :D

2014. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok és még mindig szeretem a rajzfilmeket!Lehet,hogy gáz,de leszarom más véleményét!
2014. júl. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, csak nő. Egyáltalán nem baj, hogy nem akarsz megkeseredett felnőtt lenni. Sőt! Örülök, hogy vannak még ilyen emberek
2014. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
szomorú és elkeseredett vagyok, de én is szoktam rajzfilmet nézni :D
2014. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%
Ha-ha, mi Barbie meséket is nézünk a férjemmel, ha ránk tör (na jó, inkább rám) :)
2014. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tök jó visszanézni PL a 90-es években amiket adtak. Nyilván van a ló másik oldala is, de azért az távol áll tőlem. Csak úgy jó nézni, hogy manapság hova fejlődtek stb. Volt már, hogy ezt az indokot dobta ki az adott nő, hogy szerinte gyerekes vagyok, mert a mai napig nézem. Inkább ezt nézem, mint a híradót, ahol csak a rosszat mutatják.:)
2014. júl. 23. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!