Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy szeretem a rajzfilme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy szeretem a rajzfilmeket?

Figyelt kérdés
23 éves pasi vagyok, és a mai napig szeretem a rajzfilmeket. Nem arra a kisgyerek típusra, vagy hercegnősre gondolok. Sokszor megkapom a nőktől, hogy idióta vagyok és fel kéne nőnöm. Felnőttem, de szeretem hogy van bennem egy jókedvű gyerek is. Annyi szomorú és elkeseredett korombelit látok magam körül, nem akarok olyanná válni. Nem értem mi a baj, ha az ember megnéz 1-2 rajzfilmet és jókat röhög. Manapság meg pláne "felnőttes" meséket adnak. Barátnővel meg összebújva milyen jó lehet már.:)
2014. júl. 23. 15:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
hupikéktörpikék gyalogkakukk kötelezõ.
2014. júl. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ha egyszer lesz gyerekem, fogok csinálni egy kötelező listát, amit megnézetek majd vele. Looney tunes, Tom és Jerry (régiek) és sorolhatnám.
2014. júl. 23. 15:18
 13/24 anonim ***** válasza:
ne felejtsd el, hogy ezeket csak azért találod jobbnak a maiaknál, mert ez volt a te gyerekkorodban, és kellemes emlékek kapcsolódnak hozzá
2014. júl. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Azért vannak manapság is iszonyú jó rajzfilmek! Látványban a többség az nagyon jó és észre venni, hogy szabadabb, liberálisabb a humor.
2014. júl. 23. 15:24
 15/24 anonim ***** válasza:

Én is imádom a rajzfilmeket bár én már 28 éves vagyok :D Mindig mondogatták, hogy na, majd ha megkomolyodok... azóta sem akar összejönni ;D

Ja és az 52 éves anyukám is imádja mind a rajz-, mind az animációs filmeket, én anime-párti is vagyok :D

Lány

2014. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Ramcsiii ***** válasza:

Tom és Jerry-t én is imádom..

Szerintem ez nem gyerekes..Mi is szoktunk rajzikat nézni,és nagyon jókat nevetgélünk :) Én még Barbie-t is megnézem,ha ahhoz van kedvem..Most is épp van hozzá kedvem,és meg is fogok egyet nézni..:D

2014. júl. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
21 vagyok, bár nő, de én meg imádom Spongyabobot. Mindenki ki nem állhatja, szerintük gyerekes vagyok, de az ember addig örüljön, amíg gyerek.. ;)
2014. júl. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Nem baj kicsit se! Én például örülnék ha a barátom szeretné a rajzfilmeket mert én pl. nagy klasszikus disney fan vagyok :D

Az pedig még jó is, hogy nem akarsz beszürkülni, lényegében én is azért nézem mert kell még ennyi csodavilág.

A sorozatokból pedig vannak olyanok amiket teljesen csak felnőtt fejjel ért meg az ember, pl. Animánia, nálam ez a reggeli kávé mellé a szórakozás.

2014. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem a meséket, és még nem kaptam meg hogy gyerekes vagyok. Sőt inkább azt mondták, hogy ez nagyon jó, mert így mindig megmarad egy kisgyerek bennem. És én is így gondolom, hogy ez egy nagyon szuper dolog! :) 20N
2014. júl. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Nemcsak hogy baj, hanem már pofátlanság.
2014. júl. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!