Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj, hogy szeretem a rajzfilme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy szeretem a rajzfilmeket?

Figyelt kérdés
23 éves pasi vagyok, és a mai napig szeretem a rajzfilmeket. Nem arra a kisgyerek típusra, vagy hercegnősre gondolok. Sokszor megkapom a nőktől, hogy idióta vagyok és fel kéne nőnöm. Felnőttem, de szeretem hogy van bennem egy jókedvű gyerek is. Annyi szomorú és elkeseredett korombelit látok magam körül, nem akarok olyanná válni. Nem értem mi a baj, ha az ember megnéz 1-2 rajzfilmet és jókat röhög. Manapság meg pláne "felnőttes" meséket adnak. Barátnővel meg összebújva milyen jó lehet már.:)
2014. júl. 23. 15:05
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
ezek az animált mesélk mar nem jók.
2014. júl. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
ilyen fajta srácok ritkák:) kincset érnek
2014. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Miért lenne pofátlanság?


Nem hiszem hogy kincs lenne, nem vagyok kelendő XD

2014. júl. 24. 12:31
 24/24 anonim válasza:
ismerek 72 éves öregemberkét, aki még mindig nézi a magyar népmeséket, de még amit én is mutatok neki néha még azt is megnézi
2014. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!