Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nok "visszafogott izmok"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nok "visszafogott izmok" alatt miert 45os kart ertenek dinnye nagysagu mellizmokkal es ketajtos szekreny vallakkal?

Figyelt kérdés
2014. júl. 25. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Te miért hiszed azt, hogy a nők a visszafogott izmok alatt ezt értik?
2014. júl. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
szoktak linkelni peldat
2014. júl. 25. 08:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak a nők egy része érti így. ;) Vannak nők, akiket kifejezetten taszít a két ajtós szekrény látszata. :D
2014. júl. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nem azt értem alatta... hanem a kb láthatatlan izomzatot. Nekem az tetszik.
2014. júl. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
A férfiak vékony alatt, miért a modell alkatú lányokra gondolnak?
2014. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Érdekesnek találom a kérdéseket, azután, hogy a sokadik itt kiírt kérdésnél látom, hogy a nők 95 %-a azt írja a belinkelt, nagyon kigyúrt férfi testekre, hogy nem tetszik neki, ez már túl sok (van, aki kevésbé udvarisan, de őszintén úgy fogalmaz, hogy neki egy ilyen test már taszító, vagy netalán az undorító szóval illeti), és akkor jönnek a férfi kommentelők, akik azt feltételezik, hogy nem mondunk igazat - vagy mint ahogy én másokkal együtt múltkor "megkaptam" valamelyik kedves férfi hozzászólótól, azok után, hogy le mertem írni, hogy nekem nem tetszik Lazar Angelov a róla belinkelt képek alapján, nem tudnék egy ilyen testű férfihoz vonzódni, ellentétben egy simán csak sportos, izmos testűvel, - hogy akkor az azért lehet, mert mi nem vagyok megelégedve a saját testünkkel, rusnyák vagyunk és szégyellnénk a "testi hibáinkat" egy ilyen tökéletes testű férfi mellett, stb. :-))))
2014. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
blabla, felfogtuk, szar vagy, nem tudsz gyúrni, egyéb hozzászólás vagy ennyi volt?
2014. júl. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora a 45ös kar, de nekem 27, azért ennél nagyobb legyen ha visszafogott izmokról beszélünk. Dinnye nagyságú mellizmok? De hát arra már melltartó kell és nagyobb, mint rám? Fúj, nem kéne. A kétajtós vállak se tetszenek, mert olyankor már eltűnik a nyak meg nem tudja maga mellé rakni a karját, nem kéne, nagyon nem. Szeretem a széles vállú pasikat, de csak mert nekem nagyon keskeny, pedig évekig úsztam. Na most el lehet képzelni mennyire nem lenne vállam ha nem úsztam volna. Szóval pl egy úszó pasié már sok lenne szélességben, de ha úszás nélkül akkora és a teste is arányos hozzá, akkor belefér, de ha lehet választani nem ő lenne a szerencsés. És nekem pl a kockahas se tetszik. Nézegetni jó, de az ágyban és a kapcsolatomban szeretem ha van egy pici pocakja a pasimnak. Jó hozzábújni, a kockahasról az jut eszembe, hogy lepattannék róla meg kemény és kényelmetlen. Viszont az izmos lábakért és a jó fenékért oda vagyok. A biciklistáké tetszik a legjobban.
2014. júl. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem például így néz ki a lehető legtökéletesebb férfi test:


[link]


Ő már nem "visszafogottan izmos", hanem kifejezetten izmos, de még ez is roppant messze van a 45-ös kartól és a dinnye méretű mellizmozktól.


Az én fogalmaim szerint a visszafogottan izmos meg ennél kevesebb, és még mindig nagyon jól tud kinézni, és nekem százszor jobban tetszik, mint a "kétajtós szekrények". :-)

2014. júl. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

197 cm, 78 kg. Ez én vagyok. Eléggé vékony, bár edzéstől az utóbbi időben legalább kezd vállam lenni. Ostoba baromság, hogy a nők csak az izmokat nézik. Én hogy a tökömbe tudok mindig barátnőt, meg jó nőt szerezni, ha áll a farkam?


Az izmok kb. ilyen másod, harmadrangú dolgok. Persze, izmosan több lánynak tetszel meg elsőre. De a legfontosabb, hogy legyen olyan stílusod, viselkedésed, hozzáállásod, testbeszéded és tudj olyanokat mondani ami vonzalmat kelt a lányokban. Lehet valaki vékonyan is nagy nőcsábász és kigyúrva is egy béna alak, aki nem tud mit kezdeni a nőkkel.

2014. júl. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!