Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel az elutasít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel az elutasítást, ha nem vagyok hozzá szokva?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
kezdj megbarátkozni a gondolattal mert azzal nem lesz jobb hogy álomban élsz.
2014. júl. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy hozzászokva???


Ez miez???


2 eset van.


1. Nem próbálkoztál még.

2. Valami gazdag ficsúr vagy, akinek az apja csődbe ment és nincs pénzed csajokra, mer kell, anélkül még a kutya se játszana veled.


Na melyik???

2014. júl. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és ehhez szerintem semmi köze az anyagi helyzethez.
2014. júl. 27. 23:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Welcome to real life, princess. It can be cruel. ;)
2014. júl. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ezen mit kell feldolgozni? nem egy form submit. nem jött össze van ez így majd lesz ez így sem.
2014. júl. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Esetleg kort ha írnál többet tudnék mondani :)
2014. júl. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Nincs köze az anyagiaknak? Hm... nem tudom hol élsz...


A noszti fiú esete Tóth Marival... ismerős? Nem mai mű.

Akár mit is hazudsz magadnak, biztos, hogy nagymértékben közre játszik a pénz. A természetes kiválasztódásnak már rég vége és mivel a csajoknak van puncijuk, alattomosan ki is használják, pedig ugyanolyan szükségük van a f@$zr@, mint nekünk a puncira, de mégis a csajok válogathatnak.

Most ne gyere az álszent dumával, hogy ez nem játszik közre, de ha'odamennék szakadt ladával, akkor is a jólöltözö mercist választanád. Ebben 99,9% százalékban biztos vagyok.


Kérdésre:


Csináld azt amit szeretsz, ami eltereli a gondolataidat. Ilyen sokaknál a futás, bicózás, úszás, stb...

2014. júl. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, és évek óta egy fiú se utasított vissza. most , hogy ez megtörtént, teljesen összetörtem , rondának érzem magam :(
2014. júl. 28. 00:06
 9/9 anonim ***** válasza:
mindig két kimenetel van, te saját magad ringattad. de most már ezt is tudod. készülj fel mindkettőre és nem lesz gond máskor.
2014. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!