Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van köztetek olyan, aki szereti ha kikötözve csikizik, vagy csak szeret kiszolgáltatott helyzetben lenni?

Figyelt kérdés
Légyszi értelmes válaszokat! Köszi

2014. aug. 6. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Van, de nem szeretem a nagyon durva dolgokat.
2014. aug. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Igen csak ne üss meg.am kikötözhetsz.
2014. aug. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen van ilyen.
2014. aug. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha játékból néha egy kicsit csikiz a Párom, azt szeretem, ha ha kiszolgáltatott helyzetben ezzel gyötörne, azt nagyon durván torolnám meg utána. :-)
2014. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Eleget voltam gyerek koromban ilyen helyzetben úgy hogy nem...

A csikizést meg egyenesen rühellem, olyankor akaratlanul is tiszta erőből rúgok, meg csapkodok...

2014. aug. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Imádok kikötözve lenni, engem a kiszolgáltatott vergődés izgat benne főleg :)
2014. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Lehet hogy hülyén hangzik de imádom mikor kikötöznek. Szetetek kiszolgáltatva lenni és mindent megengedek ami viszonylag normális.
2014. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Merül fel a kérdés melyik a szubjektívebb a "szépség" vagy a "normális" szó?:P
2014. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez már normális dolog, hogy megkötözve vagyok akár órákon át, én szeretem és élvezem a tehetetlenséget, párom meg szeretni nézni a vergődésemet, és izgat is, na meg van azért csikizés is. Persze ehhez kell a bizalom is
2014. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csodás érzés, amikor tudom, nem tudok semmit ellene tenni, tehát jobb ha megpróbálom élvezni, és vajon mikor lesz v. nem lesz vége? És ha kiszabadulok akkor vissza fogom adni, amit el kell hogy ő is viseljen.

Biztos siker az ezt követő szexhez!

2020. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!