Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért utálják a melegeket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért utálják a melegeket?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 14:26
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
53%
Nem olvastam mèg vègig a válszokat, de egy indok: munkahelyen 10 èvvel idősebb kollega hangoztatta, hogy "nincs baja a melegekkel, csak hagyják őt bèkèn" valamint nem rasszista stb. elfogadó. 2 hèt múlva olyan üzenezeket kaptam tőle, amiben kiderült, hogy meleg ès felajánlotta szoros együttlètèt ... ennyit a sötètben bujkáló, főnöke előtt is titkolózó buz1król. majd kíváncsi vagyok neked mennyi kedved lesz bejárni 10 órákat dolgozni együtt egy meleggel. ez lenne a 21. század? mert okè, hogy Ha Pistit felveszik az abc-be Marcsinak megtetszik stb.. de amikor Pistit a Lajos akarja műszak után a raktárba csalni, hát felfordul a gxomrom.... ès mèg csak nem is abc-ről van szó, hanem diplomás munka.
2016. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim válasza:
0%
Kedves #14-es! Hogy lenne normális dolog a homoszexualítás? Ugye tisztában vagy azzal, hogy ha valami szörnyű csoda folytán mindenki homoszexuális lenne akkor kihalna az emberi faj? Természetben az állatok között sincsenek homok. Ez a természet rendje. Ennek ellenére engem nem zavarnak a homokosok csak a feltűnési viszketekségűek és azok, akik megpróbálnak "megtéríteni" és olyanokat mondanak, hogy az emberek azért nem fogadják előket, mert ők is azok csak nem merik bevallani. Fuck logic
2017. máj. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

#32

"Ugye tisztában vagy azzal, hogy ha valami szörnyű csoda folytán mindenki homoszexuális lenne akkor kihalna az emberi faj?"

Remélem te meg azzal vagy tisztában, hogy az emberi faj jelenleg ijesztő ütemben túlnépesedik, ami ahhoz vezet, hogy feléljük az összes élelem és egyéb erőforrásainkat, amivel olyan szinten tönkretesszük a bolygót, hogy gyakorlatilag ellehetetlenítjük az életet nem csak magunknak, hanem minden más élőlény számára is. :)

Ezért kellenek a melegek; hogy egy kicsit visszafogják a népesség növekedését.


"Természetben az állatok között sincsenek homok."

Tökéletesen sikerült bemutatnod, hogy milyen tudatlan is az átlag homofób.


"Ennek ellenére engem nem zavarnak a homokosok csak a feltűnési viszketekségűek és azok, akik megpróbálnak "megtéríteni""

Ugyan, valld be, hogy senki nem akart még életed során "megtéríteni". Ha tippelnem kéne, azt mondanám, hogy még az ellenkező nem tagjai között sincs nagy sikered, nem hogy a saját nemed melegei között.

2017. máj. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!