Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki finoman!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki finoman!?

Figyelt kérdés

Az a gondom h baratommal szexelnenk. Ez lenne az elso kozos egyuttletunk. Es neki eleg szoros odalent...

Hogyan mondjam meg neki azt h engem zavar, ugy h ne bantsam meg vele?!


2014. aug. 8. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
igy: Megtenned, hogy levagod?
2014. aug. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
te se borotvald le hatha kapcsol :DD
2014. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy kicsit korai a szex, ha annyira "jó" a kapcsolatotok, hogy képtelen vagy ilyesmiről beszélgetni vele?
2014. aug. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat. :)


Es bocsi h ezt mondom de szerintem neked sem esne jol ha azzal kezdenetek h... ;)

2014. aug. 8. 13:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Na engem meg az zavarna, ha csupi lenne egy pasi. Nem értem, mi ez az új divat, hogy teljesen szőrtelennek kell lennie mindenkinek, mint egy serdületlen gyereknek???


A kérdésedre válaszolva: mielőtt a szexhez eljutnátok, nyilván beszélgetni is kellene néha, és akkor el lehet egymásnak mondani, milyen fazont tartotok kívánatosnak a nemi tájékokon. Esetleg lehet tartani egy kölcsönös borotválós előjátékot.

2014. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja értem, szóval fogalmazni és kifejezni sem tudsz... Hát akkor így nehéz dolgod lesz!


Egyébként meg hány éves vagy, hogy ennyire éretlen és buta vagy? Szerinted nem a legtermészetesebb dolog, hogy beszélünk a szexualitással kapcsolatos dolgokról is? Nyilván a barátod is azt szeretné, hogy a legjobb legyen nektek, és alapvető dolog, hogy nem hagyunk ott lent dzsungelt, hiszen így hozzá sem lehet férni rendesen. Ha ezen megsértődik, akkor ugyanolyan éretlen, mint te.

2014. aug. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!