Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is inkább egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is inkább egy kövér nő mint kövér férfi?

Figyelt kérdés
szerintetek is inkább egy kövér nő sokkal jobban néz ki mint pl egy kövér pasi? Szerintem százszor inkább már akkor egy nő jobban néz ki nem? Kevésbé gusztustalan

2014. aug. 9. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Mind 2 gusztustalan
2014. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de egy kövér nő kevésbé gusztustalanabb mint egy hájas szőrös pacák nem?
2014. aug. 9. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
en szeretem a kover noket, nem tudom miert itelitek el oket.dugtam is jo parral es nagyon elveztem
2014. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek :) egy no meg jobb :) feltéve ha nem olyan szoros mint a pasi :)
2014. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hmmm.... Ezt így nem lehet rendesen megválaszolni. Te most egy biszex emberke vagy? Mert akkor talán lenne értelme.


Személy szerint nekem inkább a macis pasik jönnek be. Persze nem azok akiknek a hasa eltakarja a rövidnacit.

Meg szoktam nézni a lányokat is, össze hasonlítás céljából. Ott változó. Ha nagyon gebe, nem jó. Ha nagyon kövér nem jó. Ha arányosan husis, na az igen.

Inkább egy 90kg-os pasi, mint egy 90-kg-os csaj. De persze attól is függ, hogy például ki mennyire ápolt, milyen az arca stb...


25L

2014. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem, én meleg vagyok de nem feltétlenül szexuális szempontból értettem a kérdést hanem főként esztétikailag
2014. aug. 9. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
HA ápolt mind a kettő én akkor is a pasikra szavazok, esztétikailag. :)
2014. aug. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!