Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben? Hülye vagyok, ha képes lennék várni rá?

Figyelt kérdés

18 vagyok, sosem volt még barátom. Úgy adódott, hogy megismertem az interneten egy külföldi srácot, aki itt tanul Debrecenben az egyetemen, viszont történt valami. Pár hete kezdtük el a csetelést, viszont akkor már otthon volt az ő országában, és tali szeptemberben lett volna, mikor visszajön. Csak mint baráti találkozás lett volna, de beszéltünk komolyabbról is, mert tetszettünk a másiknak.

Az történt, hogy a fiú apjának rosszabbodott az állapota, így erre a tanévre nem tud visszajönni Magyarországra, mert a vállalkozásukat kell a fiúnak intéznie, stb.. Az egyetemen is halaszt egy évet, vagyis nem fog visszajönni ide kb egy évig. Én most vagyok gimis, szóval van még egy éven egyetemen, de egy órára lakok Deb-től, így ha jövőre visszajönne, addigra én is ott laknék a városban, közel lennénk egymáshoz. Viszont azt mondta, hogy sajnálja, de az még elmenne, ha itt lenne Mo-on és tudnánk találkozni, de így, hogy több ezer kmre van, nincs sok esély, hogy lássuk egymást, és reméli, hogy fogok találni egy rendes fiút. Én csak annyit mondtam neki, hogy tényleg nagyon aranyos, megkedveltem, de szívem szerint elviselném, hogy 1 évig nem láthatom, ha azután az 'enyém lehet', de ezt nem írtam meg neki, csak megbeszéltük, hogy tartani fogjuk a kapcsolatot.

Mindenesetre felhozzam még ezt neki, hogy errőlmi a véleménye? Még most ősszel egyszer visszajön a cuccaiért, akkor esetleg össze lehetne hozni egy talit. Vagy ez totális őrültség a részemről, hogy nem ismerkedek fiúkkal, mert 'rá' várok??

18/L


2014. aug. 13. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Latszik hogy éretlen vagy még,ezért nem volt baratod.
2014. aug. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
úgyis meggondolnád magad.. különben szerintem fölösleges ezt közölni vele, mert úgyis alakulgat még az életetek az egy év alatt. csak beszélgessetek, aztán lesz ami lesz
2014. aug. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!