Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert az apja, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert az apja, most mit tegyek? (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

Nos.. bele is kezdek a történetbe. A barátnőm, és én is 16 évesek vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. Az ő családja, meglehetősen gazdag, én... olyan átlagosnak mondhatom magam.

Az egyik nap bemutatott a családjának, az édesanyja elég rendes volt, örült nekünk, stb.. De az apja.. Katona, és eléggé szigorú.. Mivel katonai iskolába járok, sportos vagyok, egészséges, stb... gondoltuk, hogy hát-ha így.. előnyösebb. Bemutatkoztam, elbeszélgettünk, és látszólag úgy ahogy befogadott. Aznap este náluk aludtam, de az apja, még hajnal 2-kor is bejött ellenőrizni minket.. Eléggé irritáló volt. Aztán, másnap reggel, felébredtünk, hogy elmennek a szülők. Kimentünk, ittunk egy kakaót, félórát beszélgettünk,nevetgéltünk, aztán végülis arra került a sor, hogy az ágyban kötöttünk ki. Körülbelül az aktus felénél tarthattunk, mikor éreztem,hogy valaki beletúr a hajamba.. először azt hittem, hogy a b.nőm az, de miután egy erős férfi kéz felrántotta a fejemet, (Csoda,hogy nem tört el a nyakam..) és nem tudom,hogy hogy , de a falhoz csapott, és elkezdett ütlegelni, én csak védekeztem, meg kicsit odébb löktem, nem akartam vissza ütni, ezért ez ment még legalább 2 percig, közbe a b.nőm kiszaladt köntösben, és végül a szomszéddal vissza térve, leszedték rólam az apját.. Gyorsan felöltöztem, stb.. Ez ma történt.. Azóta voltam a kórházban is, eltört az orrom, és kissebb, nagyobb zúzódások vannak az oldalamon. Szerintetek mit tegyek? A b.nőm kérte,hogy ne jelentsem fel, de azért még is.. Ha most nem jelentem fel, akkor máskor is megteheti, nem? Kérlek titeket, adjatok tanácsot. 16|F


2014. aug. 14. 14:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Sürgősen állítsd le az öreget.. Mindegy ha 6x akkora. A frászt érdekli hogy katona. :D Bár eléggé sakk-matt helyzet.. a barátnőd tuti nem szeretné ha bárhogyan, bármilyen formában is támadnád az apját. De ugye te sem szereted ha alád vernek. :D
2014. szept. 21. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
A te helyedben ha megüt az apja szetvert volna a fejét, onnantol onvedelem:D
2018. júl. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!