Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert az apja, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert az apja, most mit tegyek? (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

Nos.. bele is kezdek a történetbe. A barátnőm, és én is 16 évesek vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. Az ő családja, meglehetősen gazdag, én... olyan átlagosnak mondhatom magam.

Az egyik nap bemutatott a családjának, az édesanyja elég rendes volt, örült nekünk, stb.. De az apja.. Katona, és eléggé szigorú.. Mivel katonai iskolába járok, sportos vagyok, egészséges, stb... gondoltuk, hogy hát-ha így.. előnyösebb. Bemutatkoztam, elbeszélgettünk, és látszólag úgy ahogy befogadott. Aznap este náluk aludtam, de az apja, még hajnal 2-kor is bejött ellenőrizni minket.. Eléggé irritáló volt. Aztán, másnap reggel, felébredtünk, hogy elmennek a szülők. Kimentünk, ittunk egy kakaót, félórát beszélgettünk,nevetgéltünk, aztán végülis arra került a sor, hogy az ágyban kötöttünk ki. Körülbelül az aktus felénél tarthattunk, mikor éreztem,hogy valaki beletúr a hajamba.. először azt hittem, hogy a b.nőm az, de miután egy erős férfi kéz felrántotta a fejemet, (Csoda,hogy nem tört el a nyakam..) és nem tudom,hogy hogy , de a falhoz csapott, és elkezdett ütlegelni, én csak védekeztem, meg kicsit odébb löktem, nem akartam vissza ütni, ezért ez ment még legalább 2 percig, közbe a b.nőm kiszaladt köntösben, és végül a szomszéddal vissza térve, leszedték rólam az apját.. Gyorsan felöltöztem, stb.. Ez ma történt.. Azóta voltam a kórházban is, eltört az orrom, és kissebb, nagyobb zúzódások vannak az oldalamon. Szerintetek mit tegyek? A b.nőm kérte,hogy ne jelentsem fel, de azért még is.. Ha most nem jelentem fel, akkor máskor is megteheti, nem? Kérlek titeket, adjatok tanácsot. 16|F


2014. aug. 14. 14:46
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

az apa helyeben en nem alkalmaztam volna ilyen eroszakot. a kerdezo ertelmes sracnak tunik, igy mindenkeppen elbeszelgetnek vele arrol, hogy en mint szulo mit varok el a lanyom udvarlojatol. megertem, hogy felti a kicsi lanyat, de... ez a ficko egy eroszakos vadallat. ez abbol latszik szamomra, hogy utotte a sracot, mintha csak indokot keresett volna az eroszakra.


masik reszrol, kerdezo, te mit szeretnel a lanytol? jol megvagytok (leszamitva az apjat)? ha szeretnel vele tovabbra is jarni, akkor elbeszelgetes az apjaval. tanuk elott. megmondod a szandekaid es azt, hogy hagyjon beken.

ha meg ezek utan szakitani akarsz a lannyal (mikozben alapvetoen az apja a ludas, nem o), akkor meg feljelentes testi sertesert, latlelettel, stb.


az aggresszionak nincs semmi ertelme... hiaba "erosebb kutya..." ez mar nem a kozepkor.

2014. aug. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

Otthon mondtad?

Te szüleid mit szólnak, kérdező?

2014. aug. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Fater nem normális. Jelenteném fel ahogy van.
2014. aug. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Én imádom a lányát, és továbbra is szeretnék vele együtt lenni. Az apja most dolgozik, az anyja már telefonon keresztül elnézést kért a nevében. A szüleim nem tudják, azt mondtam,hogy mikor jöttem hazafelé a busz nagyot fékezett, én meg ugye álltam, és leestem a lépcsők-höz. Hát.. Vagy elhitték vagy nem, de.. Elég hihetően adtam elő.
2014. aug. 14. 17:31
 15/32 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nehéz de a szüleiddel muszáj őszintének lenned!

Csak rájuk számíthatsz ha baj van, gondolj ebbe bele..

Én a helyedbe beavatnám őket, nagyon fontos a támogatásuk hidd el..

Lehet később nagyobb baj lesz, és ők nem tudnak Neked segíteni, mert nem voltál őszinte...

Ez egy nagy baj, és egy-két komment nem oldja meg...

Vegyél erőt magadon, és mond el..

2014. aug. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
a szulok nem rosszindulatbol ugyan, de el fogjak tiltani egymastol a gyerekeket, ami a kapcsolatuk szempontjabol rossz. igen, fiatalok meg, de egyaltalan nem igy kellene megtapasztalniuk az erzelmeket es foleg a szerelmet.
2014. aug. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Valószínű 16-os..

És így van pont ezért kell a dolgot tisztázni szülői segítséggel és tisztába tenni, mert egy 16-éves fiú lelkét is kell ápolni, és ezzel nem hiszem, hogy meg tud birkózni egyedül, nem dughatja homokba a fejét, és nyelheti le az érzéseit...

Hibáztak? Lehet, de a mai felgyorsult világban, nem tudom, hogy ez hiba-e pláne ekkora, hogy ilyen lelki és testi sérülést kell okozni egy fiúnak, és persze a lelki sérülés a lányra is vonatkozik...

Képzeld, hogy Téged is hogy lesokkolna egy ilyen támadás, még úgy is, hogy épp nem elmélyülten szeretkezel, csak sétálsz az utcán..

Ennyire kiszolgáltatott helyzetben lévő fiatal fiút és lányt, mennyire kikészíthette a dolog..

2014. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Orrtörés 8 napon túl gyógyul. Súlyos testi sértés.

Nagyon sok év...

Egyből feljelenteném, nem is kérdés.

(képzeld el mit kaphatott a lány, és ha ilyen a feleség)

2014. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Nem könnyű a helyzet...


Először is: a szülői házban illik tudni, meddig mehettek el, tehát ezt jó előre tisztázni! És bezárni az ajtót!


Viszont az apának sem így kellett volna megoldania a dolgot...


Az apának ez becsületbeli ügy... én nem jelenteném fel, levonnám a konzekvenciákat, és legközelebb nem náluk csinálnám.

Majd odaállnék az apa elé, hogy lefektessük a szabályokat a részéről, tudatosítva benne, hogy szereted a lányát!


A későbbi kapcsolatotokra nagyon kihat, mennyire kezeled férfiként a helyzetet, katona lévén ha mást nem is, ezt tisztelni fogja benned.


Ha feljelented, őt megbüntetik, ez tény. De ezzel a lányt is el fogod veszíteni!

2014. aug. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

"(képzeld el mit kaphatott a lány, és ha ilyen a feleség)"


Ritkán mondok Dowdnak ellent, de ez nem biztos...


Nem vagy apa... nem tudhatod, egy konzervatív apának ilyenkor mi fut át az agyán.... a lánya becsületét védte.. ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy őket is bántalmazza!


Ha igen, akkor feljelentés!


De ha nem, akkor meggondolandó...


A lány fiatalkorú, az apa ha akarja, teljesen el tudja őket különíteni egymástól... elég, ha elküldi a lányt az ország másik végébe valami szigorú egyházi koleszba... ahol se internet, se telefon...


A pénze megvan hozzá!

2014. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!