Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megvert az apja, most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvert az apja, most mit tegyek? (Többi lenn. )

Figyelt kérdés

Nos.. bele is kezdek a történetbe. A barátnőm, és én is 16 évesek vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. Az ő családja, meglehetősen gazdag, én... olyan átlagosnak mondhatom magam.

Az egyik nap bemutatott a családjának, az édesanyja elég rendes volt, örült nekünk, stb.. De az apja.. Katona, és eléggé szigorú.. Mivel katonai iskolába járok, sportos vagyok, egészséges, stb... gondoltuk, hogy hát-ha így.. előnyösebb. Bemutatkoztam, elbeszélgettünk, és látszólag úgy ahogy befogadott. Aznap este náluk aludtam, de az apja, még hajnal 2-kor is bejött ellenőrizni minket.. Eléggé irritáló volt. Aztán, másnap reggel, felébredtünk, hogy elmennek a szülők. Kimentünk, ittunk egy kakaót, félórát beszélgettünk,nevetgéltünk, aztán végülis arra került a sor, hogy az ágyban kötöttünk ki. Körülbelül az aktus felénél tarthattunk, mikor éreztem,hogy valaki beletúr a hajamba.. először azt hittem, hogy a b.nőm az, de miután egy erős férfi kéz felrántotta a fejemet, (Csoda,hogy nem tört el a nyakam..) és nem tudom,hogy hogy , de a falhoz csapott, és elkezdett ütlegelni, én csak védekeztem, meg kicsit odébb löktem, nem akartam vissza ütni, ezért ez ment még legalább 2 percig, közbe a b.nőm kiszaladt köntösben, és végül a szomszéddal vissza térve, leszedték rólam az apját.. Gyorsan felöltöztem, stb.. Ez ma történt.. Azóta voltam a kórházban is, eltört az orrom, és kissebb, nagyobb zúzódások vannak az oldalamon. Szerintetek mit tegyek? A b.nőm kérte,hogy ne jelentsem fel, de azért még is.. Ha most nem jelentem fel, akkor máskor is megteheti, nem? Kérlek titeket, adjatok tanácsot. 16|F


2014. aug. 14. 14:46
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

#20


Nos én egy okból vitatkozom veled.

Megteheti. De ha már ül akkor nem. Ez az egyik.

Másik: lehet én vagyok csak ilyen, de semmi szín alatt nem tűrném, hogy így bánjon velem bárki.

A lányt lehet elveszíti. De barátnője lehet másik: önbecsülése pedig egy van.


arról nem is beszélve, hogy milyen kapcsolat lesz az ahol apu bármikor megagyalhatja? Mert ne gondoljuk, hogy nem fogja legközelebb is ha úgy látja, hogy kell.

Az ilyen agyelborulós "agyonverős" mentalitás kijött, és ki tudja még mikor jön ki. Szép kis kapcsolat lesz a pofonok árnyékában. Szóval ezért nem kérdés számomra, hogy ezt tegyem.


Ennek a kapcsolatnak vagy azért lesz vége mert apu sittre megy, vagy azért, mert sötét pofonláda árnyékként fog rájuk borulni. Idő kérdése, és megint el fog járni a keze.

2014. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Pedig ha férfiként elé áll, és lefektetik a szabályokat, akkor nem!


Mondjuk én azt sem értem, hogy ilyen mentalitással miért engedte meg a srácnak, hogy ott aludjon?

2014. aug. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

"Nem vagy apa... nem tudhatod, egy konzervatív apának ilyenkor mi fut át az agyán.... a lánya becsületét védte"


Az ördög vinné el az ilyen konzervatív apákat. A lány becsületét védte? Hogy oda ne rohanjak. Nem tizenkét éves már a lánya.

Ezzel a húzással csak megszégyenítette a lányát, teljes mértékben semmibe vette őt és a döntését, annak ellenére mondom ezt, hogy fiatalkorú a lány. A fiúról meg ne is beszéljünk, a fizikai sérülés is épp elég, amellett röhejes és undok módon próbálta megfélemlíteni.

Könnyen elhiszem, hogy aki előszeretettel alkalmaz fizikai erőszakot megoldásként, az a szeretteivel sem bánik kesztyűs kézzel. Nem feltétlenül üti őket, de egyéb megfélemlítő technikákat alkalmazhat.

2014. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

kizárt, hogy ilyen apával megbeszéld, hogy lesz szex is előbb utóbb.


És ne feledjük: 8 évet is lehet kapni súlyos testi sértésért, mert komoly bűncselekmény.

Nem egy nyakleves.


Ez nem a vadnyugat. És még egyszer mondom. Apu önkényesen megint ellátja a baját ha úgy tartja jónak. Önbíráskodik, és bűncselekeményeket követ el gyakorlatilag.


Apuval én egy dolgot beszélnék meg: bocsánatot kér, nem ugat bele a kapcsolatunkba bármi is van, és legközelebb automatikusan feljelentés. És akkor nagyon jóindulatú voltam.

2014. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

és ha csak alapból sokkolták a történtek?


Itt igazából jó megoldás nincs...


Vagy meghunyászkodsz, és beletörődsz, és hasonkúszva menekülsz - ezt nem szabad!


Vagy amit írtam, és férfiként eléállsz, ezzel fenntarthatod a kapcsolatodat, de alkalmazkodnod kell a szabályaihoz - és itt van, amit Dowd ír, hogy újra... na ezt kellene tudni, alapból ilyen-e, vagy csak zokon vette, hogy a kislányát dugják?


Vagy feljelented, ezzel visszanyerve az önbecsülésedet, viszont ezzel 1000%, hogy elveszíted a barátnődet...


Ezeket mérlegeld, esetleg ha jó a kapcsolatod a szüleiddel (vagy egy nagybácsival), velük beszéld meg, ezután mérlegelj, és dönts!


És bárhogy döntesz, maradj a döntésedhez következetes!

2014. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 15, és a 17-es válaszoló...

Az apa ügye is fontos, de mi van a fiúval!

Olvassátok el a kommentemet, mert itt a nagy apamarcangolás közepette, a fiú lelkével is törődni kell.

És nem hiszem, hogy elég neki, hogy a gyakorin sajnálkozunk rajta...

Szóljon otthon, ez mellett vagyok én leginkább!

Tessék szorgalmazni, egyedül nem oldja meg az tuti..

2014. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Kikötötte,hogy többet nem alhatok ott, és nem is szexelhetünk náluk. Annyit mondott,hogy csak akkor mehetek át,ha ő azt megengedte, önkényesen,hogy a b.nőmmel megyek, úgy nem.. Először be kell jelentkezni.. Aztán úgy döntöttem,hogy megmondom neki,ha mégegyszer ilyesmi lesz, akkor feljelentem. Erre, elkezdett ugatni,hogy mit képzelek én kis taknyos, 16 éves, mert ha az ő korában élnénk, már rég el lennék verve.. Aztán elkezdett magyarázni még,hogy rosszul nevelnek a szüleim, ÉS! Kiderült... Elszólta magát.. Hogy "szegények", vagyunk.. Nem szegények, mint írtam, átlagos családban nevelkedem, csak annyi különbséggel,hogy nem +300 ezret hoz haza apám,hanem 160-180 környékén.. Anyám meg nem 250-et, hanem 90-110-et.. És ez a problémája.. Szóval, elküldtem a kur... anyj*ba,bár nem így.. Hanem finoman megfogalmazva, aztán nekem vágta a cégestelefonját, megint majdnem nekem ugrott, szóval gyorsan kikísért b.nőm, és.. Feljelentettem. Az eljárás még folyik.
2014. aug. 16. 01:39
 28/32 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom a szüleid is megtudták?

Mit mondanak?

Gondolom támogatnak, remélem nem egyedül akarod mindezt végigcsinálni...

Szorítok Neked, és remélem nem marad bennem túl mély nyom, valakinek ki kellene beszélned magadból akiben megbízol...

2014. aug. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Elmondtam nekik, és támogatnak. :) Igazából.. Annyira nem ért mélyen a dolog, csak most maga az ami olyan... hogy az apja, de hát.. Ez van.
2014. aug. 16. 23:57
 30/32 anonim ***** válasza:

Erre számítottam. Ezért mondtam, hogy egyszer eljárt a keze el fog megint.

Jól tetted, most majd kisebb lesz az arca.

2014. aug. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!