Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti is éreztétek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti is éreztétek már magatokat emiatt kellemetlenül?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel ismerkedem (egyelőre csak neten), és nagyon jól elvagyunk. Csak az a probléma, hogy nem éppen a szavak embere. Ahogyan én sem, de azért én mégis többet írok mint ő, és ez zavar. Kellemetlen a számomra. Sokszor holtpontra jut a beszélgetésünk emiatt. Például rám ír, megkérdezi mi újság, elmondod neki, visszakérdezek és rámondja hogy semmi. Mintha nem is akarna beszélgetni, pedig tudom hogy kedvel.

Hogyan tudnám ezt a problémát megoldani?


2014. aug. 15. 15:52
 1/1 anonim ***** válasza:
sehogy, ha mér az elején nincs miről beszélni, akkor felejtős, nem gondolod?!
2014. aug. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!