Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor velem van a baj?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor velem van a baj? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Elég bonyolult a történetem, de megpróbálom érthetően megfogalmazni.

Szóval van egy lány, akit 3 éve ismerek a suliból. Nagyon tetszik és szeretem őt,de nem tudom eldönteni, hogy hogyan szeretem: barátilag vagy szerelemmel. Mostanában úgy érzem, hogy egyre közelebb kerülünk egymáshoz, többet beszélünk és nagyon szeretek vele lenni,de néha (fogalmam sincs miért) idegesít, még akkor is, ha nem is ad rá semmi okot, máskor meg iszonyatosan hiányzik és legszívesebben minden percet vele töltenék. Nincs barátja, nem is volt még, de ha meglátom másik sráccal, az nagyon rosszul esik, féltékeny leszek, pedig csak barátok.

Van valaki esetleg, aki érzett már így valaki iránt? Nagyon tanácstalan vagyok, ez a bizonytalanság már teljesen kikészít. Talán az lenne a legjobb,ha elfelejteném őt, de még 2 éven keresztül minden nap fogunk találkozni, mert osztálytársak vagyunk. Nem akarom elmondani neki ezeket az érzéseimet, mert félek hogy rámenne a barátságunk, és egyikünknek se lenne jó ezek után még 2 évig így együtt lenni..

Szerintetek ez szerelem vagy csak egyfajta "fellángolás"? Bocsi, hogy kicsit hosszú lett,ha valaki tudna segíteni vagy valami tanácsot adni, annak nagyon örülnék.:) Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

17F és 18L


2014. aug. 17. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk szinte ugyanez van, de én sem tudom hogy ez most mi :/

17/l

2014. aug. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!