Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon taszító férfitípust...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon taszító férfitípust kell mondania az embereknek, miért a magas vékonyt mondja mindenki?

Figyelt kérdés
pl."az a lány egész szép,mégis magas vékony barátja van.." vagy "van egy ismerősöm,magas vékony,mégis sikeres a lányok,nem tudom hogyan csinálja" vagy "nekem nem a külső a lényeges,most is magas vékony barátom van"...szóval miért pont mi?miért nem a magas mackósak?vagy alacsony vékonyak?vagy alacsony kövérek?MIÉRT?
2014. aug. 17. 21:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Az alacsony kövér fiúk taszítóbbak.
2014. aug. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Honnan a bánatból szeded ezt a hülyeséget? Nézz már szét jobban, mert a magas/vékony kombó az egyik legjobb, ha nem szenvednél csőlátásban észrevennéd, hogy gyakorin is elég sokszor emlegetik ezt ideálként. Na meg akkor mi lesz, ha egy csajnak nem az jön be? Senki se tetszhet mindenkinek. Cr. Ronaldo elvileg a világ legjobb pasijainak egyike, mégis nem egy (csinos) lány ismerősöm számára egyáltalán nem vonzó. Képzeld valakinek bejön ha valaki mackós, ha valaki sovány, de a fenébe már, nem ez a mérvadó. Nekem férfi létemre eléggé szélesek a csípőim, és direkt úgy ruházkodok, hogy ne legyen szembetűnő. Sokat paráztam is, hogy mi lesz ha meglátja egy csaj. De aztán amire odajutottunk, hogy ruha le, már rég nem érdekelte, mert már annyira megkedvelt, hogy ez egyáltalán nem nyomott a latba. Szakadj le ezekről a belső magyarázkodásokról. Feleslegesen paráztatod magad, csak elb.szod a fiatalkorod. Sokkal jobb lesz majd fotókkal, élményekkel büszkélkedni ha egyszer visszatekintesz az életed ezen korszakára, mintsem azt látni majd, hogy a magas vékony mennyire taszító" témában hány tucat kérdést tettél fel a honlapra.
2014. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!