Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki bekajálja ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki bekajálja ezt a dumát? Kezd nagyon elegem lenni belőle.

Figyelt kérdés
Van ez a duma, hogy "akit igazán szeretsz, elengeded"... Most ezzel jön egy lány nekem, hogy "ha igazán szeretsz, elengedsz", de ez oltári nagy baromság. Ha az ember igazán szeret valakit, nem engedi el, bármi áron. Szerintem.
2010. jan. 14. 18:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ez teljesen igaz, ha okos vagy, nem ba.szogatsz valakit, ha el akar menni
2010. jan. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Értelmezés kérdése.

Ha szereted, úgy neki akarsz jót (ami persze neked rossz), így aztán miután nem kellesz neki, jót teszel vele.

2010. jan. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%

De hát igaz. Ha valakit tényleg szeretsz, és azt kéri engedd, akkor elengeded! Nem a saját hasznodat veszed előtérbe, hanem az övét.

Szerelmes vagyok 1 srácba, mégis tudom, hogy hozzá a barátnőm illik jobban, aki most úgy is szenved. Tehát engedem, sőt segítem az ő boldogságukat. Így mindenki jól jár, a barátnőm, a srác és én is, mivel nekem jól esik az hogy ő boldog. Lehet rám azt mondani, hogy gyökér vagyok, de ez volt a jó út.

2010. jan. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ha tudod, hogy Veled igazán jól ellenne, de maga sem ismeri be? Hogy tudnám elengedni, mikor a tények tények: velem érezte eddig legjobban magát.
2010. jan. 14. 19:00
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha szeretsz valakit, de ő el akar menni, elengeded.

Ha szeretsz valakit, de akaratán kívül kell elmennie, nem engeded el.

Ennyi.

2010. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És ha azért akar elmenni, mert nincs elég hite? Az melyikhez tartozik?
2010. jan. 14. 19:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Aki igazán viszontszeret nem akar elmenni...
2010. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
szerintem is hülyeség ez a mondat.akit igazan szeretsz harcolsz h vele lehess.
2010. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszi, hogy működni fog a kapcsolat, vagy hogy érted?
2010. jan. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Úgy, bizony. Nem hiszi, hogy ebből sülhet még ki jó.
2010. jan. 14. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!