Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl magas elvárásaim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl magas elvárásaim vannak?

Figyelt kérdés
Lassan 17 éves lány vagyok, még nem volt barátom. Nem azért, mert nem lehetett volna, kb. napi szinten írnak rám, szólítanak le az utcán. Barátnõim szerint túl válogatós vagyok, mert tök rendes srácokat utasítok folyton vissza. Nekem viszont nem jön be, hogy FB-on ír, hogy 'szia, szép vagy, ismerkedünk?'. Nagyon sokat olvasok és félek, hogy a szerelmes hõsök társaságában már eltöltött idõm eredménye, hogy túl magasak az eszményeim és elvárásaim. Azt szeretném, hogy valaki úgy igaziból udvaroljon, hogy kézzel írt szerelmes levelet kapjak, meg rózsaszálat, meg ilyesmik. Tényleg nem illik erre várni?
2014. aug. 18. 07:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nincsenek magas elvárásaid egyáltalán. Nekem nagyon tetszik, hogy nem adod könnyen magadat, hanem vársz a megfelelőre. Én is pont ilyen vagyok csak fiúba, és szerintem ennek kéne lennie a normának nem az, hogy minden félévben váltogatod pasijaidat. Ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy magasak az elvárásaid, mert normálisak!
2014. aug. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!